Başkalarının arkasından iş cevirir misiniz?

başkalarının arkasından iş cevirirmisiniz. size güvenip internetle ilgili kanal şifresini vs.. verse sık sık girer kontrol edermisiniz karşı cinsten arkadaşlarına aranızda birşeyvar mı?diye ukalaca sorarmısınız olmadık yere sahiplenmeye kalkar ortada sebep yokken sahip olmadığınız şey hakkında kıskanclık triplerine girermisiniz

gizlican sen dışarda kal.

0|0
12|26

En İyi Kız Görüşü

• lalim soru dşı ama olsun senin sorunya çat kapı geliyorum:)

ben yatar arabesk dostum seni seviyorum Allah rahatlık versin emiiii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Soru çok karışık, sanki birilerine kızmışsın da üstü kapalı iğneliyorsun. Senin özel hayatınla ilgili müdahalelerde bulunan kişi hemcinsin mi karşıcinsin mi anlayamadım. Soru biraz daha açık olsa net bir cevap verebilirdim. Ama anladığım kadarıyla bir hemcinsin, haddini biraz aşıyor ve senin çevrene yakın olduğu için bazı gelişmeleri çekemiyor galiba. Sen onunla yeterince konuşmuyorsan o da kendi yöntemlerinle senin sırlarını elde etmeye çalışıyor. Ancak şifresini veren biri sonucuna katlanır. İndanoğlu, çiğ süt emmiştir.

0|0
    0|0
  • Son iliskimde kiz arkadasimin sifresi hep bendeydi ama 4 sene boyunca 3-4 kez girmisimdir.

1 ine ben baktim.genel olarak ilk ciktigimizda.

Sonrakilerde guvenlik,sifre degisimi, gibi islemler icin yardim istediginden girmisimdir.

Asla onun adina bisey yazmam,ortak ark.imizsa ve samimiysek cevaplarim sadece.

Ben cafer diye oda.

Pek saglikli bir davranis degil sizin bahsettiginiz.

0|0
    0|0
    • Evet degil ama bazilari biraz merakli oluyor ne yazikki

• Ozel hayata bu kadar girmemek lazim.

Zaten bilmeme deger bir durum olsa sevgilim anlatacagindan,merak etmenin anlami yokki.

Ben surekli girseydim onun facebooku olmazdi dimi ;)

• çok karışık konulardan bahsetmişsin bence ayrı ayrı sınıflandırsan iyi olurdu.

1- başkasının arkasından iş çevirimem o başkasının benim için iyi mi kötü olduguna baglıdır , sevdigim insanın arkasından asla iş çevirmem delikanlı yüzüne ne yaparsan ve sırf bu yüzden çok kaybederim belkide

2- bana kız arkadaşım face şifresini verdi , bende onun face girip sık sık mesajlarını okuyordum.

ama kime ne yorum yaptıgı hakkında birşey söylemiyordum( çok ileri gitmediği sürece ) zaten face şifreni verdiyse aramızda bişivar mı?diye aramak saçma çünkü face şifresi normal bir arkadaşa verilmez ancak sevgiliyeya da çok yakın dostuna verilir bence.

3-ben 'seni seviyorum' derim, işin adını koyarım sonra eğer karşıdaki kabul ederse : sahiplenmedir , kıskanmamıdır , triplere girmek , vs... onları yaparım yoksa olur olmadık yerde bunları yapmak çok aptalca bence...

0|0
    0|0
  • Acilen boşa onu hayal dünyasından.

0|0
    0|0
  • Kimseyi umursamadığım için kimin ne yaptığıyla ilgilenmiyorum.Ailemden biri dahi olsa, dedikodu yapacaksa sözünü keserim. Yaptırmam .Kimseden şifresini istemiş değilim versede almam. Kimseyede şifremi vermem . Sevgililer arasında bu vardır "şifreni verirmisin" ben bunu saygısızlık olarak görüyorum.

Kendi ilişkim hakkında konuşulmasını istemediğim için başkalarının ilişkileri hakkkında da konuşmam .Kıskanç olmadığım için ilgisizlikle suçlandığım çok olmuştur.

0|0
    0|0
  • Hayır etmem. iş çevirmem.Açıkcası diğerlerinin ne yaptığıyla pek te ilgilenmem ben keyfime bakarım :)

0|0
    0|0
  • Bana sürekli veriyorlar hiç girip bakmıyorum. Nerdeyse herkesin face şifresi var bende. Niye veriyorlar ? bak şu arkadaş listemde ayşe var fatma var, bak bakalım beğenecekmisin beğeneceksen tanıştırıyım seni ablacım şeklinde... Birde bu insanların arkadaşlarının şifreleride geliyor, kaynımın bir tanıdığı varmış bak bir istersen. ( :

0|0
    0|0
  • bi sürü erkek kız arkdaşımın face mail şifreleri falan var ben de liste halinde..hiç birini açıp bakmam ciddi söylüyorum..aptalca kimseyi de sahiplenmem..korurum ama...benim olmasa da hoşlandığım bir kız varsa onu da başkasından kıskanırım haliyle .. hakkım yok belki ama kıskanırım yine de..

0|0
    0|0
  • banane canım beni alakadar etmez

0|0
    0|0
  • ben yapmamda vardır muhtemelen öyleee zaaarlarr

0|0
    0|0
  • kardeşime yaptım ben de ergen o da öyleydi
    bazı haltlar ediyordu ben etmezken
    anama gösterdim arayı bulmaya çalıştı
    evden uzaklaşınca biraz sonra da yavaştan hediyeler almaya başladım daha da sorun yok şükür

0|0
    0|0
  • okul ıs spor derken fırsat kalmıyor zaten kendı ıslerımı cevırsem bana yeter baskasıyla ugrasamam

0|0
    0|0
    • Sen ne yaptin alisa biliyormusun viyanaya :)

• Do&co catering firmasi , dügün salonlarina sor orada genelde ögrenci calistiriyorlar , veya türk imbiss lere , lokantalara git reklam dagatmak icin ! Bende arastirayim ;)

• cok tesekkur ederım senınle bu sıteden ıletısım halındeyım her zaman her defasında yenı bır seyler ogrenıyorum

• sen allahın bir lutfusun

gözlerimin nurusun

seni seven şifa bulsur

gelde gönlüm şifa bulsun

bu soruya bu cevap

kanka

hedefi vurdunmu bilemedim

:):):)

0|0
    0|0
  • sevdiğim kız arkadaşım ve diğer arkadaşlarımın arkasnda iyi niyetle iş çeviririm ;) çok sessiz olurum ve amacıma ulaşırım fakat kötü bir niyetim olmaz bunu yaperken ;)

0|0
    0|0
  • e zevkli oluyor tabiki yapmaz olurmuyum . hayatta ekşın seyler gerek bazen senide oyalayacak degilmi

hayatta umrumda olmaz ben yaparım

0|0
    0|0
  • Hiç aklımdan geçmez sonuçta herkesın özel hayatı izin olmadan girilmez tali kendısi izin vermedıkçe o şekıl olsa bıle yorum yapılmaz

0|0
    0|0
  • güzel soru bu dediklerini yapanda %99 kişilik problemi var yazık onaaa ama bunun yapmaısnın tek sebebi hoşlanmaya da beğenmeya da sevme vs:)olabilirr

0|0
    0|0
    • Kulagina gidecegini hesap etmiyormu ? Kimse arkasindan is karistirilmasini istemez olacagi varsada olmaz o is !

• tabikide olmaz saçmalamış dedim ya problem diye :) ama ne yapsın sevgisi yüzünden güvenini samimiyetini sarmış üzüldüm ve canını sıkmış..

• Ne uğraşacağım el alemle ya. Ne kadar az insan o kadar çok huzur.

0|1
    0|0
  • hep istemiştim ama yapmadım belki iş hayatında denk gelir de müdür olurum :)

0|0
    0|0
  • kendime yapılırsa hiç hoşlanmayacağım için başkasına da yapmam

0|0
    0|0
  • Bize yakışmaz yapmam böyle bişi

0|0
    0|0
  • yok cevirmem sanirim..yada cevirirm adamina gore muamele dfdsf

0|0
    0|0
  • yok ben genelde onunden is ceviririm daha eglenceli oluyor

0|0
    0|0
  • Kontrol etmem zaten merakta etmem

0|0
    0|0
  • Kimsenin arkasından iş çevirmem

0|0
    0|0
  • Icerigi okumadim ama, evet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kendi işimi yapmaya üşeniyorum başkalarının arksından kim plan kuracakta iş çevirecek ohooo ..

0|0
    0|0
  • Hiç huyum suyum değildir onun bunun arkasından iş çevirmek (YALANDAN ÖLDÜ)

0|0
    0|0
  • Kıskanırım ama dile getiririm, arkasından bir iş çevirmek bana göre değil. Çevireni de kül ederim.

0|0
    0|1
  • Hayır asla yapmam öyle şeyler

0|0
    0|0
  • yok çevirmem, öyle insanlari da hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • Kimsenin arkasından is çevirmem.

0|0
    0|0
  • takma adım kuyucu ahmet paşadır.

0|0
    0|0
  • Yok ya. Yalancının mumu yatsıya kadar elbet bir gün ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • yapmam oyle seyler.

0|0
    0|0
  • hayır. bide lalse hiç ama hiç

<3

0|0
    0|0
  • Başkaları umurumda değil!

0|0
    1|0