Zor ama imkansız değil

salı günü oynanacak olan shalke 04 - galatasaray maçı hakkında ne düşünüyorsunuz benim fifrim galatasaray eleyecek...

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• bence schalke yenıcek ama ınsallh gs yener ben besıktaslıyım bu arada

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim fikrim, Galatasaray elenecek ...

0|2
    0|0
  • zor ve imkansız..

0|1
    0|0
  • Snunda inanan birileri çıktı..Schalke ligde harikalar yaratyo.Wolsburgdan snra 2. Dortmundu yendi. Biz kendi sahamzda genclerbrlgne yenilyoz..Herşey kötü gdiyo tesadüf degl bunlar..Schalke maçyla kendimize gelcez inşallah..

0|1
    0|1
  • Umarım inşallah galatasaray elenir.

0|0
    0|1
    • neden böyle bir temennide bulunuyorsunuz bende galatasaylı değilim anacak ülke puanı ve ülkemizin adının dünyada duyulması için salı günü g.s lı olmalıyız.

• Gerçekten emin ol bunlara hiç birşey yaramaz. Hayatımdan gs den nefret ettiğim kadar kimseden etmedim. O derece kin var onların acizliği yüzünden ülkeyi bile düşünemez oldum inşallah batarlar.

• bende g.sden nefset ediyorum bu başka ben koyu bir sivassporluyum ama ortak menfaterimiz gereği :)

• Pek umut yok ama Başarılar!

0|1
    0|0
  • 1-0 alırız biz.

0|1
    0|0
  • 2-1 galatasaray alir. temennim bu yonde yani :DDD

0|1
    0|1
  • %50 ihtimalle gs dıyorum kesin bır tane yeriz ama atarızda . Skor tahminim ise 2-2ya da 3-2 schalke diyorum

0|1
    0|0
  • 2-1 gs derim ben

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Beşiktaşlı olarak ülke bayrağını sallandıran herkesin arkasındayız.Huntelearın olmaması büyük şans

0|2
    0|0
  • Gs fark atar dortmund maçında adamlar boş kaldı o yüzden yenildi. huntelaar sakatlandı sadece 2 isim tehlikeli o maçta ve drogbanın penaltını hırsını orada çıkartıcak diye düşünüyorum ve 1-3 gs alıcak :) ( beşiktaşlıyım)

0|3
    0|0
    • inşalllah dediğin gibi br sonuçla dönerler :D

• la ben bunu hangi kafayla yazdım :D:D kendi evinde maç oynandı demiyorsunuzda :D az kalsın skoru tutturucakmışım :D

• az kalmışş tutturuyormuşun :))

• Çok zor bir deplasman olacak bizim için hele ki dün akşam ki Schalke-Dordmund maçını gördükten sonra gerçekten çok çok zor olacak bizim için eleniriz diyorum

Dipnot: Bu sezon şampiyonlar liginde Galatasarayımız için ne söylediysem tersi çıktı onun için öyle dedim:D

0|1
    0|0
  • 2*0 schalke

0|4
    0|0
    • olabilir zor bir maç olacak şu durumda gs berbat futbol oynuyor

• galatasaray lıyım ama schalke ezer geçer.

0|3
    0|0
    • umarım dediğiniz gibi olmaz ülke puanı fallan baya bir faydası olacak çeyrek finale çıkarsa.

• inş. bende istiyorum çeyrek yarı final görelim ama schalke nin tecrübeside ortada buraki maçta adamlar top oynatmadılar ilk yarı güzeldi ama ikinci yarı gs döküldü. schalke bugün dortmundu yendiyse gs yide yener. ama inş biz yeneriz.

• zor almaların katı savunması ve tür futboluna bakarakatan iki kattı hızlı futbolları var umarım herkez yanılırda gs tur atlar.

• Schalke04Galatasaray

şaka bir yana o maçta hamitin bir gol atacağına inanıyorum ve bu maç bizim dönüm maçımız olucak. Bu maçı alıp Lig de de kendimize geleceğiz. Schalkeyi kend slahıyla vurmalıyız. Sabır ve disiplin. Zaten schalkeyi elersek yarı finale çıkarız diye düşünüyorum. Çünkü porto veya mmalaga gelicek ki ikisi de benim gözümde schalkeen iyi değiller

0|0
    0|0
  • Schalke 2-0 alır.

0|3
    1|0
  • sneijder'imizle , drogba'mızla shalke bize vız gelir , 5 çeker Barçayı bekleriz ;)

0|0
    0|0
  • ilk maçı yapmadan çerez gözüyle bakıodunuz ne oldu he ez.kler

0|0
    0|0
Yükleniyor...