Spor yaptım heryerim ağrıyor ne zaman geçer?

Uzun süredir spor yapmıyodum 2 gün önce başladım tekrar ilk gün çok fazla yaptım ve hızlı yaptım şimdi her gün yapıyorum ama kaslarım çok feci ağrıyo yürüyemiyorum vs ne zamana geçer bu? Ara vereyim mi devam edeyim mi her gün

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• ham vicut kasların direnç karşısında yırtıldılar ve şu an bakım onarım aşamasındalar spora ara vermen demek o ağrıları her spor yapışınca çekeceksin demektir oyuzden devam etmek zorundasın ara vermek yok en geç 1 hafta içinde vicudun spora alışıcaktır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spordan sonra sıcak duş almazsan hamlarsin, kas gevşetici iç geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Vücud ham kaldığı için kaslar çalışmaya başlamış. İyi çalışmışsın belli o yüzden ağrılar var aslında sevinebilirsin :) Ama gidsen bile çok hafif çalış ve otomatik olarak zaten 1 haftaya geçer ve yavaş yavaş temponu arttır 2 hafta iyi beslenmeyle hangi sporu yaparsan yap beslenme çok önemli sporların % 90 i beslenmedir. 2 hafta sonraya kendine gelirsin bırakma sporu başlamışken en iyisini yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Acı eşigi var 1 ay falan çekiceksin sonra kendiliğinden geçiyor bol proteinli gıdalar ye yırtılan kaslar çabuk iyileşsin

0|0
    0|0
  • 1 haftaya gecer kanks

0|0
    0|0
  • Aldığın amino asit miktarına ve dinlenme sürene göre değişir 1 hafta sürer.

0|0
    0|0
  • En fazla 1 hafta sürer.

0|0
    0|0
  • 2 gün yap 1 gün dinlen kas sağlığın açısından
    hamlamak geliştiğine işarettir ;)

0|0
    0|0
  • 3 güne geçer yaptığın günün ertesi günü gitme dinlen

0|0
    0|0
  • Ertesi gun agrisimi yoksa bir bölgende bir incinme yaralanma mi onu anlaman lazim

0|0
    0|0
  • Kakao tüket sütle beraber

0|0
    0|0
  • Antrenmanını aksatma farklı bölge çalış açma germeyi acısa bile uzun tut max 2 gün

0|0
    0|0
  • Vucudun hamsa agri yapar iki gune gecer spor yapmadannonce agri kesici alirsan agrin az olur

0|0
    0|0
  • dinlen bebek geçer ya

0|0
    0|0
  • Sıcak bir duşa gir spora gitmeye devam et geçer

0|0
    0|0
  • hiç geçmez artık senle beraber gider o ölene kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hergün yapma. bir gün araliklarla yap

0|0
    0|0
  • 4-5 güne kadar. Ara verilmez.

0|0
    0|0
  • Zamanla alisirsin agrin olmaz hamlasmissin ondan..

0|0
    0|0
  • Devam et ama fazlada yorma kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...