Spordan anlayanlar bakar mısınız?

arkadaşlar günde 1000 ip atlıyorum bu bacaklarımı çirkinleştirir mi güzelleştirir inceltir mi futbolcu bacağı gibi olmasın sonra

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sayı ile yapma kardeşim sayının önemi yok yapabildiğin kadar dayanabildiğin kadar yap ve yeni atlama şekilleri öğren. İp atlarken Kalf kası çok çalışır bacağa göre.

0|0
    0|0
    • evet işte orası kaslansın istemiyorum o 1000 ip yaklaşık 30-40 dk yı buluyor abartıyormuyum acaba dedim

• gidiyorum zten ama şu an türkiyede olduğum için evde spor yapıyorum normalde yurtdışında yaşıyorum

• Anladım kardeşim. Eğer imkanın varsa türkiyede de devam edebilirsin mümkün olduğunca 5 gün spor salonuna gitmeni öneririm ve kesinlikle ağırlık çalış :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Az tekrar kütle yapar , çok tekrar fit yapar..

0|0
    0|0
  • kesinlikle sıkılaştırır ve yağlardan kurtulursun öyle futbolcu bacagı gibi yapması o kadar kolay değil merak etme ama 3 ay bu sekilde devam et mükemmel bacaklara sahip olursun tabi yemene de biraz dikkat etmen gerekir:)

0|0
    0|0
    • yemek konusunda dikkat ediyorum zaten üst bacağımı sıkılaştırmak istiyorum ama daha çok alt bacağa etki yapıyor bu bir baktımda bayağı sıktığımda sert duruyor yani :D

• aynen bu ikisi çok iyi zaten ama ne olursa olsun salonda çlaışmak gibisi yok ayrı biir havaya girmektenmidir nedir daha verimli oluyor nerede oturuyorsun sen?

• ben şu an türkiyedeyim o yüzden evde yapıyorum normalde yurtdışında yaşıyorum oraya dönünce spor salonuna gidicem zaten

• bencede inceltir yapmaya devam et arada squat la filan destekle istediğini elde edersin ve hergün mutlaka sabah koşusu yapmalısın

0|0
    0|0
  • Sıkılaştırır güzel hatlar cıkarır

0|0
    0|0
  • sen bir harikasın.

0|0
    0|0
  • 1000 kez atlıyorsan :D futbolcu gibi olur :d:D.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...