Ne olacak bu Galatasarayın hali?

Borç gırtlağa dayandı ama hala doğru bir adım atılmış değil. Bakın Beşiktaşa onlarda aynı yoldan geçtiler FEDA dediler. 3-4 yılı gözden cıkardılar ama şu an büyük oranda toparladılar. Sizce GS bu durumu aşabilecek mi?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Aşabilir

0|1
    0|0
    • Aşabilirde bunun için henüz bir adım atılmış değil

En İyi Erkek Görüşü

• Dahada beter olucaklar avrupadan men gelicek para muslu kesilecek topcular kaçıcak yenı topcular gelmicek sefilleri oynayacaklar

3|3
    0|0
    • Önümüzdeki 3-4 senenin GS için hiç hoş gecmeyeceği kesin. Hatta bu kafayla giderseler belki 10 sene bile sürer..

• Ben fatih terime çok ayarım. 2011 de final macları oynanırken mehmet topuz GS arenada yandiğimizde sevindi diye etmediği lafı koymadı. Neymiş Taraftarı tahrik ediyormuş. Madem öyle g.. t sen neden son macta o pislikleri yaptın...

• o tarator zaten apayrı bir cürümsüz

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu beşiktaş camiası feda ile galatasaray'i nekadar da çok iliskilendiriyor. Demek feda yılları boynu bükük kalmışlar ama arada fark var bizim boynumuz bükük değil paşalar gibiyiz. 4 yıldızla en iyisiyiz. Ve asla gocunmuyoruz.

BUNU ANLAYIN ARTIK

0|1
    2|0
    • Arkadaşım ben fenerbahçeliyim.. O 4. yıldızı sağa sola taktığınız borçlarla aldınız. Bu hovardalığa, har vurup harman savurmaya son vermezseniz ilerde ne şampiyonluk nede avrupa yüzü göremezsiniz..

• Kardeş takım taraftarları dediğiniz bjk taraftarları 2. Takım olarak fb'yi tutuyor.

• Komiksin :) 2005 yılında BJK nin başkanı çıkıpta demedimi Biz kupayı GS da şampiyonluğu alacak diye. Bunun üzerine 2 hafta sonra oynanan BJK- GS macında 1-0 yenerken macı bırakıpta 2-1 GS ya kaybetmediler mi? Bunu tüm BJK lar ve GS liler çok net bilir. Türkiyede Fenerbaheçenin dostu yoktur..

Erkekler Ne Diyor 4

• Hali daha beter olur Takımın devamlı kupa kazanmasını isteyen bir kitle var onlar yüzünden feda vb. şeylerin önü kesiliyor kulübün kasasını bosaltanlardan hesap sorulmalı önce tüpçüye yapıldığı gibi

0|1
    0|0
    • Kesinlikle sana katılıyorum. Taraftar hala olayın ciddiyetini kavrayamadı. Kusura bakmasınlar son 4 yılda 3 şampiyonluk aldılar ama bunların hepsi olmayan paralarla yapılan transferlerle. Aynı topcuları BJK alsa belki BJK sampiyon olacaktı... Birazda bunun cefasını cekmeleri gerek

• Akli başında olanlar anladı ama başarıyı sadece kupa sanan yeni yetmeler anlamadı , simdi imrenerek rakiplerin transferlerini izliyorlar

• bizim başımızdakiler beceriksiz olduğu sürece zor be abi. ama bu günleri elbet atlatacaklardır. anlamadığım son 4 yılda 3 şampiyonluk geldi bundan gelen paralar nereye gitti.

0|1
    1|0
    • Galatasarayda hep gelenden çok harcama yapıldı. Son 4 yılda 3 şampiyonluk geldi ama haddinden fazla transfer yapıldı. Drogbası sneijder'i kolay gelmiyor.. Elbet atlatırda hala düzgün bir adım atılmış değil. Taraftar transfer bekliyor. Takım borç içinde camianın bunu düzgün idrak etmesi gerek

• Bana göre sanki taraftar hala olayı idrak edemedi gibi. Hala büyük transferler bekliyor. Umrım çabuk toparlarlar. Bir fenerli olarak GS olmadan ligin tadının cıkmayacagını biliyorum

• yalnız Fenerbahçe'de denetim altında. Büyük transfer beklemiyorum ben zaten. sadece doğru yerlere doğru oyuncular olsa yeter. Galatasaraysız bir ligde Fenerbahçenin dişine göre bir rakip yokki :D

• Galatasaray feda diyemez galatasaray sürekli hersene başarılı olmak kupa kaldırmak zorunda

0|1
    0|0
    • İşte bu düşünce yıkıyorya sizi

• Biz galatasaray ız başarıya alışığız kimsenin altında kalamayız

• Dediğin gibi olsa bu seneyi 2 transferle kapamazdınız. Para olmayınca hangi topcuyu alacaksınız merak ediyorum..

• Eskiden vergi kaçırarak hallediyorlardı şimdi oda kurtarmıyor :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...