Evlendiğinizde eşinizin annesiyle yaşar mısınız?

Evlendiğinizde eşinizin annesiyle yaşarmısınız?

neden?

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• eğer tek başınaysa neden yaşamayım başımın üstünde yeri var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Eger esimin annesinin gidecek bir yeri yoksa yasarim neden yasamim cennet annelerin ayagi altindadir.

Bazende kardesleri oluyor sira gelince anneler geziyor.Sonucta esimin annesi benim annem sayilir gelsin kalsin istedigi kadar.

0|0
    0|0
  • herkes kendi halinde takılsın... günümüzde oldukça zor. eskileri düşünürsen ev almak, yapmak zor bir iş. zaten olan evler de bahçeli geniş evler. günümüz şehir yaşantısı ile imkansız hale geliyor topluca yaşamak. bunu deme amacım birlikte yaşama olayının kültürel etkenler dışında da günümüzde zor olduğunu göstermek

0|0
    0|0
  • Neden yaşamayayım ki annasi annemdir babası babam onlarıda cok severım...hızmet ederım...elımden gelenı hayat gorusum bu yalnızzz esımde benım aıleme coook aygı gosterecek ve hızmetınde kusur etmıcek bu ısler daıma karsılıklıdır

0|0
    0|0
  • ben yaşamam evde eşimle ben yalnız olmalıyız fantazi yapıcam eve gelince rahat olmam lazm çıplak gezebilmem için :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır. ne onun ailesiyle ne de kendi ailemle yaşarım. hatta mümkünse ailelere uzak bir yerde yaşarım

0|0
    0|0
  • Hayır.Her şeye burnunu sokmasını istemem.

0|0
    0|0
  • yaşamam kendi annemle bile yaşamam

0|0
    0|0
  • yaşamam...

0|0
    0|0
  • kendi annemle bile yaşamam rahat edemem

0|0
    0|0
  • Yaşamam

0|0
    0|0
  • sen esının annesı ıle yasarmısın

0|0
    0|0
  • olmaz şimdiki nesil kızları öldürsen istemez

0|0
    0|0
  • Zor ya aynı evdesin gece tam o işı yapıyon sesler çıkıyo ordan biri kapının önünden geciyo gecmese bile ben komsulara gidecegini biliyom evde diğer odalara nasıl gider kim bilir

0|0
    0|0
  • Basimin ustunde yerleri var ama yanimda degil cinsel hayat mayat kalmaz ya o evde kalir biz her gece oteleya da ayri ev tutarim olmaz oyle :)

0|0
    0|0
  • bu kızların kayınvalide ile sorunu nedirya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• mümkünse hayır.

0|0
    0|0
  • Yaşamak istemem nedeni de rahat hareket edemem eşimle baş başa kalmak isterim yani :))

0|0
    0|0
  • uyumlu biriyse eğer evet yaşarım ki yaşlılara bayılırım gerekirse anneannesiyle bile yaşaayabilirim tabi uyumlu olmalarına da bakıyo biraz

0|0
    0|0
  • Hayır istemem .Kendi düzenimi kurmak ,rahat olmak isterim

0|0
    0|0
  • yaşamam çok gerekirse komşu oluruz

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • yaşamam

0|0
    0|0
  • Birlikte yaşayabilecek kadar sevmeyi isterim ama biz yine de birlikte yaşamayalım :) eşimle evlenicem sonuçta, annesiyle değil.

0|0
    0|0
  • Kadıncağız muhtaçsa, ya da ekonomik şartları yetersizse yaşarım elbet,sevdiğimin annesini sokağa atamam! Sonuçta hepimizin bir annesi var.

0|0
    0|0
  • Eşimin annesi=Benim annem..

Aynı evde yaşamak istemezdim ama..

0|0
    0|0
  • anneye bağlı o.O

0|0
    0|0
  • Sanirim hayir.

0|0
    0|0
  • yorumlarına baktım birlikte yaşama durumun varsa sen birlikte yaşayamazsın baştan ayrı ev tutun

0|0
    0|0
Yükleniyor...