Şınav çekmiyorum neden olabilir?

Arkadaşlar benim kolda az çok kas var sikinca ele geliyor bilek güreşi mekik vsvs olsun kötü denemez ama şınav da zorlanıyorum neden olabilir ne yapmalıyım?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen çok az kas var dediğin için kilonda boyuna göre az. İlk önce biraz yağlan kilo al ve düzenli olarak dumbell ile ön kol ve arka kol çalış. Bilinenin aksine şınav ön değil arka kol ile çekilen bir antreman sistemi. Ama sen yinede ön kolda çalış biri olup da diğeri olmazsa kötü durur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Şınav antreman gerektirir bacak aralığın ne kadar geniş olursa o kadar kolay çekersin ayrıca yalın ayak şınav yerine burnu güçlü bir ayakkabıyla şınav daha kolay olur.

0|0
    0|0
  • Çünkü şınavda bicepslerin fazla katkısı yok. Triceps omuz ve göğüs bölgesi güçlü olmalı. Aynı zamanda kondisyonda önemli.

0|1
    0|0
  • kilodan ve arkakol kaslarındaki yetersizlikten kaynaklıdır. öncelikle yarım şınav çekerek arkakollarını kuvvetlendir daha sonra güçlenince tam şınava geçersin

0|0
    0|0
  • Dumbell ile kas olustur ilk once

0|0
    0|0
  • Güç yetersizliği

0|0
    0|0
  • Çünkü şınav çok komplike bir harekettir büyük ihtimal tricepslerin zayıf. ayrıca şu var. Az çok kas var ama 80 kiloysan her bir kola 40 kg düşüyor az değil yani. Ama çalışmayla düzeliyor ben bir ara 60 yapıyordum 85 kg da ama şimdi 30 anca yaparım antremanla artar merak etme.

0|0
    0|0
  • bende şınav çekemiyorum ama şınav çekenleri seriyorum yere. sen kendi alanındaki sporlarla ilgilen şınav çok önemli bir spor değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...