Kuaför değişikliğinden sonra saçların kaderi!

Malum bazı nedenlerden ötürü berberimizi, siz bayanlar ve elit kesimin deyimi ile kuaförümüzü değiştirmek zorunda kalırız. Yıllardır saçımı Şenol'dan başkasına dokundurtmayan ben, Şenol'un bir olaydan içeri girmesi sonucu saçlarımı Murat ustaya emanet edip, nasıl kesileceğini tarif ettim " abi şimdi deyvıd bekım tarzı yapacağız link (o zamanlar moda yakışmıyorda değil hani ehehe) yanlardan alıyorsun üstlerde normal kalacak şekilde ayarla.) Murat ustanın uzun süre tavana bakıp derin bir nefes almasından başıma gelecekleri kestirebiliyordum. Uzatmayayım berber koltuğundan kalktıktan sonra şöyle bir hale büründüm link (yalnız abi harbi seninde tarzını si...m)

Şimdi buna benzer olaylar yaşayanlarınız olmuştur eminim

Peki siz ne gibi önlemler aldınız, ne yaptınız?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde ben kuaföre gitmeyi özledim 2 senedir hiç kuaföre gitmiyorum :D

0|1
    0|0
    • Hafız senin saç benim surata gitmez sende on numara duruyor. Deneyim diye bir an düşündüm ama burada ya toplu bir dayak yerya da tecavüze kurban giderim :)

• valla 20 yıldır çağlayanlıydım varoş diyebiliriz. sıkıntı cıkmadı hiç ama beşiktaş gibi yerde kavga ettim allahın barzosuyla :D

+ kısa saçlı 3 numara halimin karizma oldugunu söyler arkadaşlarım

+ cesaret lazım biraz böyle gezmek için .D

Kızlar Ne Diyor 8

• :)) komikmiş.ben çok nadir giderim.bikere kestirmeye gittim.mal adam saçımla oynuyor bide homo gibi farklı model deneyelimmi canım dedi.bende zaten hiç sevmem nadir giderim.Sınav kafası,kar kış zaten hastayım hayattan bezmişim.Neyden bahsediyon sen ya kes gidecem artık demiştim

0|1
    0|0
    • Bayanlar için daha zor kötü bir saç modelini ağlayanları biliyorum :)

• ellerine makas ustura alınca kendilerini kaybediyorlar.

ben renk tarz her neyse söylüyorum aklına girsin diye fotoğrafını gösteriyorum ama o hayal gücünde ne varsa onu yapıyor.

neymiş o model bana gitmezmiş lan sanane ? parasıyla değil mi yapsana ? daha önce kullandım gayette iyi gidiyordu yani ?

hatice abla azıcık kısalt derim 2 parmak boyunda kadının 2 parmak anlayışı 2 kol.

renk söylerim kırmızı yerine turuncu çıkarır.

siyah yap derim kahverengi yapar.

öööf ööfff.

dertleri ne anlamıyom ya.

0|0
    0|0
  • bende yaptım öyle bir hata.sonuç hüsrandı ve sinirimden ağladım.bir daha bilmediğim kuaföre gitmem özellikle kadın kuaföre :) saçımn uzamasını bekledim ve memlkete gidince kuaförüme tekrar kestirdim

0|1
    0|0
  • ben dugun vardı makyaj yaptıracaktım kadın sim doldurdu gozume sınır oldum yanında sıldım kendım makyajımı yapıyorm bıde dıyorkı aa nıye sıldın tatlım cok guzel olmustu yaa simden onumu goremıyordum kadına cakacaktım bıtane sınırden ama cool oldum orayı terk ettım

0|0
    0|0
  • Ya o degil de kucukken kuafor kadin kulagimin arkasini makasla kesmisti.Sonra korktum 1 sene boyunca erkek kuaforunde sacimi 3e vurdurdum.Bu da boyle bir animdir:(

0|0
    0|0
  • hic bir kuafore güvenmem :)

kendim sacima ne yapacaksam yaparim.

0|0
    0|0
  • 2 Yıl önce uçlarımdan al dediğim saçı güzelce kısacık kesti farketmeden

Hala uzamadı cenabet ellemi kesti anlamadım

Ve gür saçlarım azaldı o gün bu gündür kuaföre saç kestirmeye gitmiyorum.

0|0
    0|0
  • ahahaha:)) başıma geldi saçım belimde iki yana attığımda biri belimde biri göğsümdeydi düşün yani yamukluğu:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 11 yaşındayken böyle bir felaket yaşamıştım berber ve berber tükkanında bulunan berberin arasındaki konuşmalar aynen şöyleydi...

berberin arkadaşları : ehhehuhe naptın lan çocuğa .

berber : ( fısıltıyla) harbi lan oldu bir kere...

tam berber koltuğundan kalkarken...

berber: (yine fısıltıyla) dur parfüm sıkıyım da üzülmesin bari çocuk ehuhehuhe

ben: (iç ses) ŞEREFSİZ !

( bu arada berber diye yazdığım aslında berber çırağıymış, ilk defa gitmiştim :S )

0|2
    0|0
  • Başıma birden çok kez geldi bu durum bir keresinde saçıma baktım tamam kısalığı iyi güzel elimi sacımın arkasına bir attııııııııım :D 3 numara birşey :D önler yanlar iyi arka yok :D dedim vur alayını 3 numaraya sonra kaliteli kuaför salonları falan işte birsürü tantana fobi oldu artık saç kesiminden önce 2 saat dert anlatıyoruz kuaföre abi şöyle olacak anladınmı he anladım bak anlamadıysan üstü uzun ara makaslı falan :D kuaför saçlarımı anladı kesimi güzel ve eğer giderse eş dost arkadaşlardan tavsiye alırım

0|0
    0|0
  • Benim kuaförde askere gitti iyi mi? saçı ayırma diyorum inadına ayırıyor. bahşişi az veriyorum ayrmasa çok vericem ama işte düşünemiyo beyinsiz :D

0|0
    0|0
  • Sende bir suçtan içeri girip şenol ustayı bul bu halini düzeltsin :)

Her zaman gittiğim berberde farklı biri ile karşılaşıp o koltuğa oturup, saçımı rezil eden adamın ilk müşterisi olduğum günü hatırlattın.

0|0
    0|0
  • sehir değiştirince yeni bir kuaför aramak mesele bir berbere girince insanın içinde bir ürperti oluyo acaba nasıl yapaccak becerebilecekmi diye.Zor iş harbiden bide sac uzunsa tamam herkes kesemiyor ya işte.neyse sanada geçiş olsunn deneye deneye bulacan yeni berberini artık :))) bu süreçte psikolojik destekte al ama :P

0|0
    0|0
  • Hahahaha iyi güldüm =D

Ben artık şekil yapmayı bıraktım açıkçası. Kendimi berbere teslim ediyorum, çıkan sonuca göre evde başımın çaresine bakıyorum. Bi noktadan sonra heyecanlı da oluyor hem =D

0|0
    0|0
  • Aynı sıkıntıları ben de çok yaşadım, bunlar ne biçim kuaför ? Neden istedikleri gibi sekillendiriyolar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...