• Sor
  • Bence

Hangi Şirinsiniz? ??

Herkesin şirinleri bildiğini varsayıyorum İsterseniz testi yapın isterseniz kendinize yakın gördüğünüz şirini yazın İsterseniz ikisini birden yapın =)

Güncellemeler:

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Gözlüklü ŞirinEğer bir Şirin olsaydınız, Gözlüklü Şirin olurdunuz. Siz de Gözlüklü Şirin gibi adeta bir kitap kurdusunuz. Okumadığınız zaman kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Bir yandan da yalnızca pasif bir okuyucu değilsiniz, kaleminiz de son derece keskin. Anlatacak derdiniz çok ancak bunu yazılı değil de sözlü yaptığınızda çevrenizdekiler muhabbetinizden yaka silkecek konuma gelebiliyor.

Kızlar Ne Diyor 22

• gözlüklü şirin çıktım :)

• =) Muhalefet .!

• Şirin BabaSiz Şirinlerin lideri, gönüllerin Şirin Baba'sısınız. Diğer Şirinlerden yaşça daha büyük ve bilgesiniz. Hemen her konuda yeteneksiniz ancak liderlik kumaşınızda var. Sihir alanında uzmanlaşmış Şirin Baba gibi gerçek dünyadaki sorunları bir hokus pokusla çözemiyor olsanız da sizin de kendinize göre bir takım yöntemleriniz var.Iyi begendim

• Hayalci şirin :D

• =)

• Hayalci şirin.

• Sence ?

• Bence de öyle.

• Teşk.vakit ayırdığın için.

• test?

• enee pepe

• unnutmuşum

• Hayalci ŞirinEğer siz bir Şirin olsaydınız, isminiz Hayalci olurdu. Hayalci Şirin gibi sizin de aklınız bir karış havada. Pek çok durumu hayal gücünüzle öyle bir süslüyorsunuz ki, çoğunu yaşamış kadar oluyorsunuz. Rüyalarınız da son derece canlı ve gerçekçi. Bazı durumlarda sadece rüya görmek için bile uyuduğunuz söylenebilir. Başınızı hayallerle belaya sokmadığınız sürece, bunda bir sakınca yok.

• aynen öyleyim yalan yok
      rüyalarım gerçeğe yakındır ve rüya görmek için yattığım hayal ettiğim çok oldu

• hayalci şirin :D

• Tembel şirin :)

• aşçı şirin:)))yaptığı pastalar çok güzeldi

• Şirin BabaSiz Şirinlerin lideri, gönüllerin Şirin Baba'sısınız. Diğer Şirinlerden yaşça daha büyük ve bilgesiniz. Hemen her konuda yeteneksiniz ancak liderlik kumaşınızda var. Sihir alanında uzmanlaşmış Şirin Baba gibi gerçek dünyadaki sorunları bir hokus pokusla çözemiyor olsanız da sizin de kendinize göre bir takım yöntemleriniz var. :)

• ne testi? test yok ki

• Linki unutmuşum =)

• şirin baba çıktım

• Ne güzel gözlüklüde çıkabilirdin. =)

• Gözlüklü ŞirinEğer bir Şirin olsaydınız, Gözlüklü Şirin olurdunuz. Siz de Gözlüklü Şirin gibi adeta bir kitap kurdusunuz. Okumadığınız zaman kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Bir yandan da yalnızca pasif bir okuyucu değilsiniz, kaleminiz de son derece keskin. Anlatacak derdiniz çok ancak bunu yazılı değil de sözlü yaptığınızda çevrenizdekiler muhabbetinizden yaka silkecek konuma gelebiliyor.

• Bende hayalci şirin çıktım ya, o kadar da değilim ya ama ben :)) banane ben minik şirinim arkadaş.. :)

• Hayalci Şirin mişim :))) ama gerçekte hayalci biri değilim)

• Zaten test =) sen ne diyorsan o sundur.

• test nerede :/

• hayalci şirin çıktım

• Şirin BabaSiz Şirinlerin lideri, gönüllerin Şirin Baba'sısınız. Diğer Şirinlerden yaşça daha büyük ve bilgesiniz. Hemen her konuda yeteneksiniz ancak liderlik kumaşınızda var. Sihir alanında uzmanlaşmış Şirin Baba gibi gerçek dünyadaki sorunları bir hokus pokusla çözemiyor olsanız da sizin de kendinize göre bir takım yöntemleriniz var. Vay be bu gunleri de görecekmişim :((

• Gözlüklü ŞirinEğer bir Şirin olsaydınız, Gözlüklü Şirin olurdunuz. Siz de Gözlüklü Şirin gibi adeta bir kitap kurdusunuz. Okumadığınız zaman kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Bir yandan da yalnızca pasif bir okuyucu değilsiniz, kaleminiz de son derece keskin. Anlatacak derdiniz çok ancak bunu yazılı değil de sözlü yaptığınızda çevrenizdekiler muhabbetinizden yaka silkecek konuma gelebiliyor.:)Bu çıktı:)

• hangisi olmak isterdin?

• :)Hmmm,iyiyim böyle:)Mutlu geceler..

• sana da =)

• Şirin BabaSiz Şirinlerin lideri, gönüllerin Şirin Baba'sısınız. Diğer Şirinlerden yaşça daha büyük ve bilgesiniz. Hemen her konuda yeteneksiniz ancak liderlik kumaşınızda var. Sihir alanında uzmanlaşmış Şirin Baba gibi gerçek dünyadaki sorunları bir hokus pokusla çözemiyor olsanız da sizin de kendinize göre bir takım yöntemleriniz var.

• Şirin baba çıktı benimki :D

• zaman ayırdığın için teşk.

• tembel şirin

Erkekler Ne Diyor 16

• Sirin Baba ciktim bende :)

• link :(

• =)

• gözlüklü çıktım

• şirin baba :)

• Memnun musun bari =)

• Öncekileri Göster
    • hoppalar zaten malı götürür :)

• =)

• şirin baba çıktım :DŞirin BabaSiz Şirinlerin lideri, gönüllerin Şirin Baba'sısınız. Diğer Şirinlerden yaşça daha büyük ve bilgesiniz. Hemen her konuda yeteneksiniz ancak liderlik kumaşınızda var. Sihir alanında uzmanlaşmış Şirin Baba gibi gerçek dünyadaki sorunları bir hokus pokusla çözemiyor olsanız da sizin de kendinize göre bir takım yöntemleriniz var.

• şirin baba (:

• ibrahim sadri -sensiz yarım bu benim şiirim

• Şirin Baba

• uykucu şirin :)

• Şirin BabaSiz Şirinlerin lideri, gönüllerin Şirin Baba'sısınız. Diğer Şirinlerden yaşça daha büyük ve bilgesiniz. Hemen her konuda yeteneksiniz ancak liderlik kumaşınızda var. Sihir alanında uzmanlaşmış Şirin Baba gibi gerçek dünyadaki sorunları bir hokus pokusla çözemiyor olsanız da sizin de kendinize göre bir takım yöntemleriniz var.

• açılmıyor.

• şirin baba

• Şirin baba

• İnanmıyorum, böyle sorularda hep somurtgan şirin olduğumu yazardım ama test sonucunda da somurgan çıktı. Somurtmaktan nefret ederim hıh ! ( o.o )

• =)

• Hahah :)

• Hani test?

• Linki unutmuşum

• Şirin baba çıktım:)

• Mecnunben bu dünyanın devr-i devranını,izzet-i nefsini s..k..yim, yansın bu i*neler su veren itfayenin hortumunu s..k..yim, ben delimiyim mecnun gibi bir a m için çöllere düşeyim, verirse verir, vermezse leylayı da s..k..yim. Neyzen Tevfik

Yükleniyor...