Futbolcu olmayı çok istiyorum ne yapmalıyım?

Arkadaşlar futbolcu olmayı ciddi olarak istiyorum en büyük hayalim bu fenerbahçe altyapısına girmeyi çok istiyorum ama nasıl girebileceğimi bilmiyorum görüşlerinizi bekliyorum yeteneğim var fenerbahçenin futbol okulları en büyük benim gerçek yaşımdan 1 yaş küçükleri alıyor bundan dolayı oradanda başlayamıyorum görüşlerinizi bekliyorum

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• önce küçük alt yapılarda basla maclarda senı ızlemeye gelecek yetenek avcıları oluyor kendını gösterirsen neden olmasn

0|0
    0|0
    • Anladim o zaman amatorden baslayayim ben

• kimse bir anda yükselemez ama okul futbol takımı maçlarında izlenip trabzonsporun alt yapısına gecen arkadasm var

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be 12 yaşında Ankaragücü alt yapısındaydım 14 yaşında beşiktaş ve Fenerbahçe alt yapı teklifi aldım. ancak istanbula gitmeyi ve orada yaşamaya erindiğim için futbolu bırakmıştım. kardeş Fenerin direk alt yapısını girmen kolay değil yaşın kaç bilmiyorum ancak 15'den yukarıysa şansına küs 15 yaş altı falansan normal bir anadolu takımın alt yapısına gir. Fenerin alt yapısıyla illa maç yaparsın yetenek varsa o maçta keşfederler seni.

0|0
    0|0
    • Ne alti ne ustu tam tutturdun ;)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...