Yeni nesil neden böyle ?

Biz küçükken bilye,saklanbaç,9taş,vsvs. oynardık çok eğlenirdik eve girmek istemez uyandığımızda direk dışarı çıkardık.Şimdikilere bakıyorum sabahtan akşama kadar teknolojik ürünlerle vakit geçiriyor.Bizmi şanslıyız onlarmı şanslı anlayamadım.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• eskiden boş araziler vardı bu kadar fazla araba yoktu çocuk kaçırma olayları daha azdı şimdiki çocuklar annesi olmadan dışarı çıkamıyor daha doğrusu anne güvenip çocuğunun dışarı çıkmasına izin vermiyor belki vardır izin veren anneler fakat günümüzde çok nadir bu yüzden 4 duvar arasına tıkılıp kalan bir nesille karşı karşıyayız onlara da hak veriyorum çünkü ne oynacak alan var ne de dışarı beraber çıkıp oynayacağı bir arkadaş

0|0
    0|0
    • Valla ben çok görüyorum dışarıda gezen 15-16 yaşlarındaki kızları,bu yaştada yapmadıkları şey yok yani.

• öyle ama onlarda çocukluğunu tadamamış kişiler 5-6 yaşndaki çocuklar hiç yok denecek kadar az çağımızın acı gerçekleri şu bir gerçek ki bizim o güzel,içten,samimi dönemimiz geçti ve bir daha asla gelmeyecek şimdiki 5 yaşındaki çocuklarında 15 yaşına gelince yapmadıkları şey kalmayacak bir insan bir şeyi birden tadınca afallıyor alışkın değil ki çocuklar acı ama eskiyi geri getiremeyiz

Kızlar Ne Diyor 8

• biz şanslıydık gece 12 lere kadar dışarda oynardık şimdi akşam 5 ten sonra çocukları bırak kızlar zor çıkıyo dışarı

0|0
    0|0
  • Biz şanslıydık.

0|0
    0|0
  • emin olun biz şanslıyız :) çocukluğumuzu doya doya , olması gerektiği gibi yaşadık. başta kardeşim ve diğerleri adına üzülüyorum..

0|0
    0|0
  • ewet ya ben sırf çizgi film izlemek için sabahın 7sinde kalkardım şimdiki çocuklar aç internetten bak hazırçı yetişiyo şimdiki çocuklar bizim tattığımız çogu şeyden mahrum kalacaklar malesef

0|0
    0|0
    • aynen sabah cizgifilm icin kalkardık sabahın köründe,şimdiki nesiller eve yetişmek için kalkıyor ahmetlerde mehmetlerde

• ergenlikten heralde

• bilemyorum

• Site ler yüzünden

0|0
    0|0
  • emin ol eskiler daha güseldi samimi ve içten...şimdi hayat mı var be bitkisel mod

0|0
    0|0
  • eskiden her şey daha samimi ve güzeldi.

0|0
    0|0
  • Seni hangisi daha mutlu ederdi? Bunun cevabini bulursan odur şansşu ankime göre neye göre.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Mahallenin ortasında salçalı ekmeğini arkadaşlarıyla paylaşmayan bir nesil yetişiyo biz daha şanslıydık paylaşmak nedir o zamanlar öğrendik şimdikiler 8 yaşında facebook'ta takılıyor :(

0|0
    0|0
    • Aynen ha acıktığımızda ekmek arası birşeyler yapak yerdik hep beraber,duygulandım :D

• Biz şanslıyız. Ağır ve hadsizce bulabilirsiniz ancak moron bir nesil yetişiyo

0|0
    0|0
  • Bu yeni nesil çok kötü bişe olcak çook. ahanda buraya yazıyom.

0|0
    0|0
Yükleniyor...