Spor yaparak ve yiyerek kilo verirmiyim?

Arkadaslar.. spor bilgisi olanlar oncelikle cevap versin. Ben 85 kiloydum baya verdim diyet ve sporla..57 e kadar indim... tabi diyetler dengesizdi.. artik yemek yememek beni hayatan soguttu. 65 oldum en son şu an. Sonrasinda yemeye basladim.. artik dengesiz diyet yapip kendimi hayatan sogutmak istemiyorum. Her seyden yiyiyorum artik fakat sporda yapiyorum..

Sporda yaptiklarim degisiyor. Hoca her gun farkli egzersiz yaptiriyor.. ornegin

Kosu bandind 6 hizinda 10 rampa yuksekliginde 20 dk yurutuyor. Sonra araya baya kasacak hareketler koyuyor...

Sonra tekrar ayni kosuyu yaptirip hareketi yaptiriyor.. tekrar hareket 2 set seklinde.
Ertesi gunu vucut alismasin diye eliptik bisiklet yaptiriyor. Genelde anlayacaginiz kalp atisim 150 asagisina dusmuyor. Hatta bazen 180 buluyor.. hocanin yaptirdigi bazi hareketleri resim olarak koyacagim.. ama en basiti ilk gun 100 tane elde top varken elleri yukari kaldirip squat yapma hareketiydi..
Spor yaparak ve yiyerek kilo verirmiyim?
Mesela bugunde bu hareketlerin hepsini yaptirdi. 2 set en az 20 tane seklinde.

Simdi arkadaslar merak ettigim su.. sporu bu sekilde yapip ama istedigim sekilde yemek yiyerek. Gece bile... Kilo verirmiyim.. vermesem bile ayni kilomda sabit kalirmiyim..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hem yemek hem spor bır yere varamazsın kanks

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor yetmez. Ac durma ama biskuvi kek gibi hamurisleri yersen durum vahim. Meyveli yoğurt yapabilirsin. Light ton balığı ile salata yapabilirsin. Iste saglikli olan seylerden yiyebilirsin kisaca. Gecen gun kapya biber kozledim firinda onu yogurtla yedim. Örnekleri cogaltmak lazım.

0|0
    0|0
    • Illa kilo vermek istemiyorum.. hizli sekilde de vermek istemiyorum.. sadece dengemi korurmu.. istedigim sekilde yesemde.. duzenli vermek istesem bogazdan mutlaka kesilmesi gerektigini biliyorum.. hani bir kac kilo verene kadar yine sabrederim.. ama omur boyu surekli dikkat etme algisi beni geriyor.

• Alisirsin insallah. Pes etme. içindeki ruhsal boşluğu yemekle kapatmayi düşünme. Gerekirse Bu konuda yardim al.( cikolatanin mutlu ettigini soyledigin icin bunlari soyledim.) kötü bir niyetim yok.

• O bosluk hic dolmuyor.. en ufak sikintida tekrar patliyor cikiyor.. onun icinde o noktayi duzuelmek lazm malesef. Oda farkinda oldukca duzelecek bir sey :)

Erkekler Ne Diyor 3

• kesinlikle işe yarayan bir yöntem duymak ister misin? hem de yemek yiyerek

0|0
    0|0
  • Ya hadi ordan git ya yiyip içip sıçaçak spor yapsam kilo verir miyiö nah verirsin

0|0
    0|0
  • Beslenme düzenli olmadkca spor yapman bir ise yaramaz

0|0
    0|0
    • Illa kilo vermek istemiyorum.. hizli sekilde de vermek istemiyorum.. sadece dengemi korurmu.. istedigim sekilde yesemde.. duzenli vermek istesem bogazdan mutlaka kesilmesi gerektigini biliyorum.. hani bir kac kilo verene kadar yine sabrederim.. ama omur boyu surekli dikkat etme algisi beni geriyor.

• Ekmeği kes en azından yulaf ezmesi ve süte basla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...