Spor yaparak ve yiyerek kilo verirmiyim?

Arkadaslar.. spor bilgisi olanlar oncelikle cevap versin. Ben 85 kiloydum baya verdim diyet ve sporla..57 e kadar indim... tabi diyetler dengesizdi.. artik yemek yememek beni hayatan soguttu. 65 oldum en son şu an. Sonrasinda yemeye basladim.. artik dengesiz diyet yapip kendimi hayatan sogutmak istemiyorum. Her seyden yiyiyorum artik fakat sporda yapiyorum..

Sporda yaptiklarim degisiyor. Hoca her gun farkli egzersiz yaptiriyor.. ornegin

Kosu bandind 6 hizinda 10 rampa yuksekliginde 20 dk yurutuyor. Sonra araya baya kasacak hareketler koyuyor...

Sonra tekrar ayni kosuyu yaptirip hareketi yaptiriyor.. tekrar hareket 2 set seklinde.
Ertesi gunu vucut alismasin diye eliptik bisiklet yaptiriyor. Genelde anlayacaginiz kalp atisim 150 asagisina dusmuyor. Hatta bazen 180 buluyor.. hocanin yaptirdigi bazi hareketleri resim olarak koyacagim.. ama en basiti ilk gun 100 tane elde top varken elleri yukari kaldirip squat yapma hareketiydi..
Spor yaparak ve yiyerek kilo verirmiyim?
Mesela bugunde bu hareketlerin hepsini yaptirdi. 2 set en az 20 tane seklinde.

Simdi arkadaslar merak ettigim su.. sporu bu sekilde yapip ama istedigim sekilde yemek yiyerek. Gece bile... Kilo verirmiyim.. vermesem bile ayni kilomda sabit kalirmiyim..

0|0
14

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...