Seninim merak etme diyor sizce gerçekten seviyor mu?

birini seviyorum aramızda 9 yaş var ben 18 o 27 yaşında üstelik netten tanıştık ama aşık olduk işte mekanı yok bu işin kendisi mühendis bende üniversiteye hazırlanıyorum birbirimize yakınız çok olsa 100 km var :) sadce şimdi o özel sektörde çalışıyor bana pek vakit ayıramıyor bu aralar çok yoğun özellikle gün içerisinde arayamıyor bile ama gerçekten onu çok seviyorum onunda beni sevdiğini biliyorum ve bana sürekli beni değil derslerini düşün diyor Şu anönünde bir sınavın var ona odaklan diyor ben burdayım ve hep seninim merak etme diyor sizce gerçekten seviyomu bu arada 3,5 aydır beraberiz :))

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• çokta güvenme derim.belkii sen sınavı geçene kadar morlini bozmamaya çalışıyordur

0|0
    0|0
    • ama kendine özellikle dedim beni oyalıyorsan bu sınavımı etkilemez niyetini açık açık söyle dedim oda kesinlikle ciddiyim dedi ama erkek milletine güven olmaz

• bişey değil .sınavındada başarılar :)

• saol bakalım hayırlısı:)

Erkekler Ne Diyor 1

• bence universiteye gidince sevgiye olan bakis acin degisecektir.Sonucta hayatini kurmus bir adam sen ayaklarin üzerinde durmayi ögrenme asamasindasin.Sana destek olmak icin yaninda oluyor olabilir.Büyük umitler baglama günün tadini cikar.

0|0
    0|0
    • hımm peki amacı ne olabilir ki benimle oynuyomu sence

• simdi o kisi evlenme plani yapaiblir meslegi var ama sen yolun basindasin.Belkide senin duygularin yüzünden seni incitmemek kirmamak adina seninle.

• belkide saol

Kızlar Ne Diyor 1

• güven olmaz bu erkeklere kuzum .sen önce kendini kurtar

0|0
    0|1
Yükleniyor...