Arkadaşımın aşkısın ...

hiç arkadaşınızın aşkı olan birine aşık oldunuz mu ne yaptınız vazmı geçtiniz yoksa aşkınıza sizde mi sahip çıktınız

0|0
14|12

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşımın aşkına aşık olmadım ama arkadaşımın arkadaşı olan bir çok kızla bir şeyler oldu :) muhabbet ortamı oluştuğundan zaten dahada kolay oluyor, bir de bu durum benim yapıma ters hayatta ciddi bir ilişkisi olanya da tanıdığım bir insanın sevgilisine o gözle bakamam normalde bakacağım kız olsa da olmaz, kendimi yumruklarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ben bir kere arkadaşımın elindensevdiği kişiyi alır gibi oldum da (sevgili değildik) artık hep sevdiklerimi yakın arkadaşlarım alıyo nasıl bir ahı tuttuysa:D lanetlendim herhalde

0|1
    0|0
  • link Hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • ben asik olmadim. arkadasimin aski bana asik oldu ve bigun bana acildi ama ben kabul etmedim.. sonradan da sunu anladim ki o arkadasima kazik atmak lazimmis, degmezmis...

0|1
    0|0
  • Hayır olmadım ,sevmem karmaşık ilişkileri

0|2
    0|0
  • hiç öyle bir durumum olmadı

0|2
    0|0
  • yok olmadım

0|0
    0|0
  • cocuga 14 kisi asikti. bizde asik olduk. sonra o kizla kanka olduk ayni duyguları paylaştığımız için:)

0|0
    0|0
  • Aynı anda aşık olmuştuk.Onunla çıkmışlardı.Ama daha ilk günden o hep beni sevmişti..

0|0
    0|0
  • şükür olmadım :D

0|0
    0|0
  • yaşamadım yaşamamda

0|1
    0|0
  • arkadasım askını bırak böle gözucuyla baktıgı adamdan dahi hoslanmam

0|1
    0|0
  • sahip cıkamazsın kardeşim

o zaten arkadaşının aşkı

0|0
    0|0
  • Vazgeçtim kardeşim için. İy mi yaptım bilmiyorum ama kardeşim daha değerli geldi.

0|0
    0|0
  • Ben biri ile cikiyordum o kisinin arkadasida bana asikti. radyodan bir sarki yoladi dj ile bize askimin aski askima iyi bak diye. Arkadasindan ayrilmami cok istedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• erkekliğime ters çok şükür olmadı, olsa da kızdan uzak durur erkeklede arkadaşlığımı ona hissettirmeden bitiririm...

0|1
    0|0
  • hayır yaşamadım ama arkadaşımın kız arkı bana salça oldu haddinden fazla yakınlaşma.Uzak durdum kendisinden. bunu kabullenemeyince bu i*ne diye arkamdan iftira atmıştı ... munun kızı. :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşınla konuşacaksın , izin verecekse verir. vermeyecekse de anlayış göstereceksin. tepki gösterirse de arkadaşım derken düşüneceksin bi

0|0
    0|1
  • Umarım başıma gelmez. Evlerden ırak. Başıma gelmedi gelmesin de.

0|0
    0|0
  • Erkeklik kitabına ters ! !

0|1
    0|0
  • ben oldum ama acıldıktan bikac ay sonra ogrendim

0|0
    0|0
  • racona ters dostum...ben arkadaşlarımın sevdiği kızı bacı bilir o gözle bakarım...şimdiye kadarda olmadı

0|0
    0|0
  • arkadaşın aşkı yenge konumuna geçer otomatik olarak. sneijderin eşine bile yenge diyoruz link

0|0
    0|0
  • olmadım. eğer öyle bir şey olsa bile söküp atarım o kalbi oradan. en nefret ettiğim şeydir. yakışmaz delikanlı bir adama arkadaşının sevgilisine aşık olmak ...

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımın aşkına aşık olmam bana ters

0|0
    0|0
  • Olmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...