Zenginlik Mutluluğu Satın Alabilirmi ?

Şuanki yaşantınızda maddi ve manevi olarak ne durumdasınız bilmiyorum ama benim gelecekle ilgili endişelerim var mesela bu konuda. Şimdi mutsuzum.. kız arkadaşımla aramda olanlardan dolayı.. bitti denilcek bir derecede.. Ve yaklaşık 1 yıl içinde hayatımı değiştircek şeyler olucak maddi açıdan. Kız arkadaşımın bunlardan haberi yok bahsetmedim kendisine. Ama ilişkimiz bitme noktasında. Bu yüzdende olcak şeyleri anlatacak yakınlıkta bulmuyorum kendisini. Bahsettiğim zamanda hayatım çok değişicek.. Ve ben bu zenginliğin içinde böyle mutsuz mu olucam ?

Yoksa para insanı değiştirdiği gibi duygularınıda değiştirebilirmi ?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• alamaz asla

0|0
    0|0
    • Biraz açıklasaydın iyiydi :)

• Para.. Gezmek.. Dilediğin gibi bir hayat yaşamak Bunu değiştirmezmi işte ?

• kısıden kısıye degısır parasız yapamazsın bunları ama parada yetmıyor

Kızlar Ne Diyor 5

• hayir para bisey degistirmez mutluluguda satin almaz. Oyle olsaydi dunyada mutusuz kisi olmazdi her zengin alirdi mutlulugu parasi ile. Seninle beraber olanlari mutlu edenleri seni yurekten mutlu ettiklerinide sanma.. Para bittince zenginligin ilk onlar yok olacak hayatindan. Parani seviyorlar paranla mutluluk veriyorlar sana. Gerisini sen dusun

0|0
    0|0
  • manevi zenginliğe ulaşırsan mutluluk zaten senin olur adamım

0|0
    0|0
    • Sıkıntımda o işte :) Manevi zengim yok.. Maddi zenginliğim olcak.. Bu diğerini etkilermi sonuçta hayatımı değiştircek bu maddi durum.

• eskiler insan 7sinde neyse 70inde de odur demişler içinde yoksa sonradan görmelik bakmakla görmek arasındaki püf noktasını kavra ve maddi zenginliği maneviyatını zenginleştirme için kullan

• Alamaz. Mutluluk maddiyatla hissedilmez çünkü

0|0
    0|0
    • Ya geç şimdi bunu hayalindeki güzel bir arabayı almak insanı mutlu etmezmi :) ? yani o değilde ben manevi yönünü düşünüyorum etkileyecek mi diye..

• ayrıca mutluluğu bir arabayla nasıl sınırlandırıyorsunuz anlamış değilim:)

• Örnek verdim canım ne bilim aklıma o geldi :D şimdi hepsini tek tek sayayım mı yani :)

• Değiştirir değiştirir bambaşka bir ınsan oluverir. Bu da PARANIN GÜCÜ

0|0
    0|0
  • alır . almasa zengın ızbandut herıflerın yanında çıtırlar olmazdı. almıyosa bu erkkeler kendılerınımı kandırıyolar paaralarıyla rezıl oluyolar amk :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...