Nasıl bir aşk hayal ediyorsunuz?Hayal ettiğiniz Aşkı yaşadınız mı?Yaşamadysanız yaşayacağınıza inanıyormusunuz

Nasıl bir aşk hayal ediyorsunuz?Hayal ettiğiniz Aşkı yaşadınız mı?Yaşamadıysanız yaşayacağınıza inanıyormusunuz? İstediğiniz sorudan başlaya bilirsiniz:D

Not: Başlıkta 1 harf eksik karakter yetmedi kusura bakmayın :)

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayal ettiğim aşkı yaşadım ve bitti.Bir daha aynısını yaşamayı ne kadar istesem de olmuyor.Aynı hisler aynı heyecan aynı tutku olmuyor.

0|0
    0|0
  • Hem dostum hem sevgilim olacak biriyle birlikte olursam gercek aşkı yasarim..o zaman acik olabilirim. .

0|1
    0|0
  • nasıl bir ask hayal ediyorum içinde herseyi barındırmalı bazen sevgi dolu olmalıyız bazende didişmeli olmalı monoton asla olmasın ben ne kadar onu mutlu etmek için fedakarlık edebiliyosam oda etmeli gözüm ondan baskasını görmemeli ki onunda aynı sekilde asla yalan konusmamalı bana güven vermeli bunun gibi seyler işte sevmek için deli olmaıyız :) yasamadım ama yasama duygusu var gibi gibi :) iyi seyler olacak hissediyorum

0|0
    0|0
  • Temiz bir aşk hayal ediyorum.. yaşamadım bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Guru sen kimsin beee tanımıyorum senii.:))

Aşk güzel de ...güzel işte bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • Yaşamadım, ve benden uzak olsun usta, işim gücüm var.. :DD

0|0
    0|0
  • Ask dedigin laftir derler

0|0
    0|0
  • Bende hayal ettigim aski yasayamadim, kader buna izin vermedi, istedigim insanla olmadi kader iste.. Ama birgün karsilasacagimiza inaniyorum.. Her zorlugun sonunda mutluluk vardir elbett..Sabreden elbett birgün muradina erecektir..

0|0
    0|0
  • Daha yaşamadım, var demek ki zamanı.

0|0
    0|0
  • hayır hayalimdeki gibi bir aşk yaşamadım hiç . yaşayacağımada inanmıyorum:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tam yaşıyorum derken kursağında bırakılanlardanım artık aşk hakkında hayal kurmuyorum en iyisi yaşamak hayal kurmamak .

0|0
    0|0
  • İstediğim kişiyle istediğim aşkı yaşamadım yaşayacağımıda sanmıyorum aşk imkansızdır ama ne yapıcan işte yinede bir umut oluyor insanın içinde olmiycağını bile bile bir umut :(

0|0
    0|0
  • ben inanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...