Kızlar böcek gördüğünüzde korkar mısınız?

erkeklerin korkacağını sanmıyorum ama kızlar siz odanızda kocaman bir hamam böceği görseniz ne yapardınız?korkar mısınız,öldürür müsünüz?

Güncellemeler:
bu soruyu kız arkadaşımın böcek görmesi sonucu insanlıktan çıkması sonucu sorduğumu da belirtiyim

0|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

• Öldürürüm acımasızca.

0|0
    0|0
    • ne gibi mesela:)

• yaa öyle işte:)

Kızlar Ne Diyor 18

• korkmam ki

0|0
    0|0
  • Dün küçücük bir böcek vardı odamda ne yapacağımı şaşırıdım!Bağıra çağıra ablamı çağırdım.O da öldürdü.Üstüne bir de benimle dalga geçti.Karınca hariç tüm böceklerden korkuyor ve tiksiniyorum.19 yaşındayım bir de peehh!

0|0
    0|0
  • arı,böcek,örümcek,tırtıl,kelebek,kurt vs. acaip korkarım,hatta çıldırırım diyebilirim:) bir keresinde bahçede çağla toplarken parmağımın üstünde kıvrım kıvrım giden bir tırtıl görmüştüm o çığlıkla herkesin başıma toplandığı bir oldu,yılan falan ısırdı sanmışlardı:)) bu yüzden maydanoz,marul,ıspanak gibi yeşillikleri ayıklamaktan korkarım ve annem çok kızar :D

0|0
    0|0
    • niye böylesiniz çok ilginç ya

• bilmiyorum valla küçüklüğümden beri bu böyle, huylanıyorum gördüğümde kaşınmaya falan başlarım,sadece karıncaları severim :))

• ben korkarım valla özellikle kara fatmalardan :) görünce kacacak yer ariyorum çok anım oldu kendileiyle

0|0
    0|0
  • bizden baya küçük olmasına rağmen korkuyoruz işte :(

0|0
    0|0
  • korkmam ama öldüremem,peçetyle tutar camdan atarım

0|0
    0|0
  • Soğukkanlı olup dikleniyorum hayvana ama koltuğun üstünde buluyorum kendimi :D

0|0
    0|0
  • anında terliği tepesine yer

1|0
    0|0
  • Evet korkarım.Iykkk

0|0
    0|0
  • dün bende az daha kafayı yiyordum bir baktım elimin üstünde uzun tüylü tüylü ten böceği acayip bişeydi

0|0
    0|0
  • ayy iğrenirim tüm böceklerden. kaçarım hemen odamdan. o böcek odamdan alınana kadarda girmem o odaya.

0|0
    0|0
  • korkarım :(

0|0
    0|0
  • Korkarım ama öldürmem bayıltır ve dışarı atarım

0|0
    0|0
    • nasıl bayıltacan eterle falan mı bastıracan ağzına

• nası ya öldürmüyo mu?e raid şöyle etkili böyle öldürür diye boşuna mı yalan söylüyolar reklamlarda:)

• Onlar bayıltıyot exrta güçlü falan var sanırımda ben almıyorum

• Ödüm patlar,öldürmem çünkü onun için yakınına gitmek lazım..o derece anlicagin

0|0
    0|0
  • hamamböceğiuçuyor uçunca sinirleniyorum önce ilaçla bayıltıyorum sonra terlikle öldürüyorum

0|0
    0|0
    • kombo yapıyosun yani:)sadece ilaçla da ölmüyo mu ayrıca ne bayılması

• alla alla ne kadar yalancılar ya hani raid öldürüyodu bilmem ne yapıyodu.bence direk terlikle giriş ya

ilaç falan karıştırma

• Bi tek çekirgeden korkarım :)

0|0
    0|0
  • farelerle bile haşır neşir olmuşluğum var kaldı ki hamam böceği.

0|0
    0|0
    • ne gibi bir samimiyetiniz oldu kendileriyle:)

• öldürüyo musun?yakalayıp atıyo musun?

• öldüremedim ki işte. galibiyet farenin demek ne demek? :)

• Alıp beslerim <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hamam böceği neyse biz askerde yatar iken meleler vardı üstümüzde gezerdi avuç içi kadar öyle bir şey görseler merak ediyorum tepkilerini :)))

0|0
    0|0
  • Böcek onlardan korkuyor kızlar böcekten korkuyor :D

0|0
    0|0
  • kızları bilmem de ben korkarım. terliği yapıştırır kaçarım gerisine karışmam

0|0
    0|0
  • Eminin ol dostum hamam böcegi kızlar hakkında bilgiye sahip olsaydı o korkardı! :S

0|0
    1|0
Yükleniyor...