İp atlamak zayıflatır mi?

Merhaba arkadaslar 59 kiloyum. 1 ay icinde 10 kilo vermem lazim. Aksam 7 den sonra yemek yemiycem ve 6.30 gibi yogurt limon pul biber kurunu yiyecegim. Ama en onemlisi herkes ip atlamanin cok etkili oldugunu soyluyor deneyimleriniz varsa paylasirsaniz sevinirim :) ip atlamak zayiflatir mi?

1|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• IP atlamak tüm kasları çalıştırır doğrudur ama sadece bununla olmaz.. diyet şarttır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• ıp atlamak vucuttakı kasların hemen hemen hepsini en iyi biçimde çalıştırır ve özellikle baldırlarını sıkılaştırır ön kaval kaslarını şekillendirir dostum ben 12 yıldır yani çocukluğumdan bu yana uzak doğu sporları yapıyorum kıck boks muay thai wushu sanda genel antremanlar arasında 45 dakika ip atlıyoruz

0|0
    0|0
  • Tabiki ancak eklemlere zarar verebilir

0|0
    0|0
  • Olur oda kardio tabiki

0|0
    0|0
  • zayıflatır hemde bacak ve karın kaslarınıda çalıştırmış olursun

0|0
    0|0
  • zayıflatır, sıkılaştırır seni.

0|0
    0|0
  • zayıflatır

0|0
    0|0
  • bır nevı

0|0
    0|0
  • Zayıflatır ama dikkatli beslenmelisin

0|0
    0|0
    • boşu boşuna şaçma sapan şeyler yemene gerek yok yoğurt biber falan günlük kalori ihtiyacını hesapla sadece yediklerine dikkated mesela yediğin yemeğin tahmini kaç kalori geldini hesaplamaya çalış ya da hesaplayarak besinlerin oluşdur günlük protein karbonhidrat ihtiyaçını belirle daha hızlı ve kaliteli sonuç elde edersin.

• İp atlayarak bir ayda 10 kg veremessin.

0|0
    0|0
  • Wvet zayilatir ama ipi boksorler gibi aamalisin barmak uclarinda ozaman faydasini gorurusun

0|0
    0|0
  • Tabiki olur etkili de mucize bekleme yani

0|0
    0|0
  • Bence ip incelir

0|0
    0|0
  • spor salonun da her gün 500 tane ip atlıyorum bir ay oldu daha kilo veremedim

0|0
    0|0
    • Diyet yapiyomusunuz?

• yapıyorum bu iş bünyeyle alakalı mesela benim bir arkadaşım var abartmıyorum çocuk günde 7 ekmek yiyor ve 70 kilo ben günde 1 ekmek zor yiyorum 110 kiloyum tabi kilomu göstermiyorum spor yaptığımdan dolayı ama bir türlüde kilo kaybedemiyorum

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...