30 yaşındaki bir hocam...

Merhaba, birşey sormak istiyorum.Bi hocamız var.30-31 yaşlarında.Sevilen birisidir.Bir kaç tuhaf davranışı var yalnız.Benimle tokalaşırken, adam titriyor, abartmıyorum.Eli ayağı birbirine dolaşıyor. böyle dizlerini sıkıyor.Ayrıca elimi zor geri alıyorum.Çoğu zaman yüzünde gergin bir gülümseme oluyor.Ben soğuk nevaleyimdir.Ama hocalarla bir sorunum yoktur.Ders dışında da bakışları çok yoğun bana karşı.Uzun uzun bakıyor.Bir kaç kez.Doğrudan bana baktığını yakaladım.Ki sınıf arkadaşlarımda hoca bir tuhaf sana karşı gibi şeyler söylediler.Defterimde yazan bir soru vardı.Ben cevabını göstermek istemedim.defteri ellerimle kapattım.Hoca iki eliyle ellerimi tuttu.Sadece tutuyordu.Kımıldatmadan.Ben hayır! dedim.O sırada ellerimi sıkıca tutmaya başladı.Hiçbişey demeden.Ben tekrar hayır! dediğimde sadece tutup durdu.Ellerimi defterden çektiğimde dahi ellerimi tutuyordu.Bugün, derste boynum braz ağrı mıştı.Boynu mu ovdum hafif.Bi baktım hoca tip tip bakıo.Umursamadım zaten sınıfta herkes kendi halindeydi.Bana baka baka yanıma geldi.Sonra arkama geçip, izlemeye başladı.Hemen arkamda durdu.Sınıfta o an bir sessizlik oldu bunun üzerine ben baktığımda arkamda durduğunu ve beni izlediğini gördüm.Gerçekten tüm sınıf noluyo? dermiş gibi bakıyo du.Hocanın yü zünde tuhaf bir sırıtma vardı.Ama anlam veremedim pek o yüz ifadesine ben.

Size sorduğum şu.sizce ben yanlış anlamış olabilir miyim?

bu hocanın niyeti nedir? evliliğinden çok memnun oldğunu vs söyleyen bir adam neden bunları yapsın ki?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• adam sapıtmış sanrıım mutlu evliliği varsa ve sınıfın içinde yapması daha kötü senden hoşlanmış dır seni istiyordur durum kötü baska sınıfa gec bende

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu kırmak lazım adres ver bacım (ilk kez bir kıza bacım dedim :/)

1|0
    0|0
  • şehvetine kapılyordur rahatsız oluyor isen göz göze gelme vucudunu saran kıyafetlerden kaçın o hocanın dersine bakımsız gir süslenme yani

0|0
    0|0
  • senin yaşın kaç ? şikayet edebilirsin gerekli yerlere . milli eğitime savcılığa falan artık neresi olursa . kaç yaşındasın ki bu adam senden etkilenmiş olabilir ?

0|0
    0|0
  • Adam sana açılamıyor yazıkk beee

0|0
    0|0
    • ya sınıfta o biçim kız kaynıo niye ben?

• ben buna uyuyorum galiba.bide sürekli gözümün içine bakıo.iğren.ç bir duygu ya.en hoşlanmadığım şeyler başıma geliyo.hele evli bir adamla daha iğrenç ne olabilir.şöyle bir durduğumda bile baktığını görüyorum.bu sıralar da bakıp sonra hemen bakışı nı çevirip çevresine gülüo tuhaf şeyler yani

• 30 yaş sendromu diye bir şey var kendi yaşını kabul etmeyip küçük kızlara takılma macaresı kısa süre sonra biter.

• hacıdan hoca'dan korkacan

0|0
    0|0
  • Kim bilir

0|0
    0|0
  • bu dizi hangi kanalda başlıyor?

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benlede uğraşır hocalarım .sırf inat olsun diye.senin yanlış anlama ihtimalin olabilir mi acaba ?

0|0
    0|0
    • bir arkadaşım gelip imalı laflarda bulundu ve yakın arkadaşlarımda bu durumda bir tuhaflık oldğunu söylüyorlar.sizce ne derece bir yanlış anlama vardır bilemiyorum?

• o zaman tavrını açıkça koy.Hatta gidip rahatsız olduğunu söyle.

• yani.yapıcam.düşnüyorum

• böyle hocalar günümüzde var malesef adam sapığımsı gibi bişey bence sen elinden geldiğince dikkat et bu adama yanına falan çağırırsa gitme işte ne bilim sınıftaki herkes dışarı çıktığında sen kal falan diyebilir kalmamaya çalış

0|0
    0|0
    • aynen bunu yapıo rm.ama ben üzülüyorum niye ben naptığm ki?

• bunda üzülecek bişe yok şans meselesi adam seni gözüne kestirmiş bu bir başkası da olabilirdi

• sen hocanla neden tokalasiyorsun buda ayri bir soru...

0|0
    0|0
  • seni gaza getirmişler

0|0
    0|0
    • arkadaşlardan kaynaklı değil.ben bu olanlardan pay çıkardım.yoksa kimsenn sözüne gelmem.tanımadan konuşmayın lütfen

• ozaman çok açık söylüyorum seni harcıcak :D HAyırlı olsun

Yükleniyor...