Sevgiliniz facebook hastasıysa siz olsanız ne yapardınız?

kocanız nişanlınız veya sevgilinizin facebook hesabını kapadınız ve o sizden gizli bitane daha açtı ne yapardınız ve ne düsünürd ne hissederdiniz?

Sevgiliniz facebook hastasıysa siz olsanız ne yapardınız sahsen ben deli olyorum

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• 'get a life' derdim.

0|0
    0|0
  • şu mavi bastonu patlatacak bi hacker yok mu yaaa

0|0
    0|0
  • üstüne gitmek yerine gizliden şifresini öğrenir kontrol altında tutarım telefonundan faceine msnine kadar güvenle alakası yok kimseye güvenmem zaten

0|1
    0|0
  • Ehe ben bilgisayardan azıcık anlarım

eve hemen bir filitre kuraruz hallederiz olmadı proxy , firewall

kasarız yanii :D

1|0
    0|0
    • en iyisi bende biraz anlasam süper olcak şu teknolojiden:))

• bence sen kastırma..girmek isterse girer:) engelleyemezsin.

• orası öyle ama bu seferde account'nu hacklerim :D

• Ona inat twitter'a çıplak fotomu koyardım.(Moda) Sosyal paylaşım manyağı yapardım onu.

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım ondan

0|0
    0|0
  • ben kafaya orayı fazla takmam...

inzibati tedbirle problem çözülemez...

0|0
    0|0
  • Inatlaşmaya gerek yok elbet sıkılır ondanda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• valla canimi sikmasin agzini burnunu kirarim o ne öyle sanal manyagi gibi 24 saat facede takilacak öyle mi? acayip sinir olurum öyle seylere, gebertirirm :D

0|0
    0|0
  • nasıl yaaa benden gizli açacak hesap demek hala bi gizlilik var

çok büyük kavga çıkar

0|0
    0|0
    • bütün bilgileri gizlemiş bide ark. olmadın için görünmüyo

• way be niye arkadaş olmaya çalışıyon yüzüne vur ne bu yaaa walla bitiririm küçük bi mesele gibi gözüksede değilll yaaa

• gizliden bende açarım bi face güzel hatun fotoları koyarım.sonra onla konuşmaya başlarım bakalım ne yapçak.duruma görede ya döverim ya söverim ya giderim.3ünü aynıa nda yapma ihtimalimde var.

0|0
    0|0
  • Ne deli olurum nede kendimi yirtarim yapma dedikce zaten yapar birak en iyisi kendi farkina varsin o facebookun hic bi ise yaramadigini.

0|0
    0|0
    • aldatmasından korkuyorum

• biz gecensene ayrıldımızda kızlarla foto çekiliyodu beni kıskandırmak için bide arkadasları o tek kalmasın die yanına bı kız ayarlıyolardı bende adam gibi arkadası olmadan arkadaslık yapamazsın dedim bunla alaka ola blir mi?

• Hmm evet guvenmedigin veya guvenemedigin bir kisiyi kolluna sevgili yapipta yaninda gezdirmen hatta

• Abazalık vardır kanında facebook önem yada değer taşıyan bir şey değil , bariz aldatmaya meyillidir ya da aldatıyor

0|0
    0|0
    • ya bütün bilgilerni gizlemiş baktım bilgileri ark. değilsen göremezsin diyor

• ilkinde ilişki yok yazyodu biz nişanlı oldumuz halde bide diyor ki biz ayrıldımızda yazmıstım ama o ilişki yok yazdı tarihte bizim barıstımız ılk gundu oysaki baya girdi neden düzeltmedin nedim ben n var n yok die bakıyorum o bolume vakit ayırmıyorum dedi

• bence ver ayarı aklı başına gelsin koy tavrını seviyorsa zaten çabalar ve hatasını anlar resmen arkandan iş çevirmiş

• Ben de Ks hastasiyim olsun :D

0|0
    0|0
  • fakve face acip onu tavlarim

0|0
    0|0
  • Terk ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...