Başka bırının vucudna yorum yaparsa?

bır erkek sevgılısı varken baska bırının vucuduna yorum yapması ne anlama gelır sevgılısını falan mı kıskandırmak amacı yoksa cıddı mı kızın vucudada guzelse yanı herkes guzel oldugunu soyluyorsa :)

Güncellemeler:
bu arada bunu benım sevgılım yapmadı :) yoksa burda sormaz ayrılırdım ben merak ettım nıye boyle yaptıgını bır arkadas boyle yapıyor:)

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Kızarkadaşım olsunda o yanımdayken değil bir kızın vücuduna yorum yapmak başkasına baksam şerefsizim.

Forever Alone.

0|0
    0|0
  • bence o erkek kımse aç gozlu benım gıbı off ya bu hastalık arkadaşım benımde yanımda kız arkadaşım varken başkasına saldırmak ısttyorum yanı anlatılmaz senın meseleye gelınce buyuk ıhtımal senın erkek arkadaşın başka bır kıza sulanmış ama sen saf oldugundan bunu anlamadın ne yapmak ıstedıgını soyledın oda senı yalanlarla kandırmış soru yu burda bulmaya çalışıyorsun ama benden tafsyem sende onun yaptıgını yap bakalım o ne tepkı verır yanı sende onun yanında başka erkeğin vucuduna yorum yap

0|0
    0|0
  • Ağzını yırtarım onun.

1|0
    0|0
  • adam dogruyu söylüyo ozaman:D

0|0
    0|0
  • vallahı ona da sana soyledıgım şeylerı geçerlı bence onada benım soyledıklerımı soyle :))) aşk uzmanı olmasamda tecrubelım

0|0
    0|0
  • sezarın hakkı sezara

digerinin belli bir yeri güzeldir senin farklı bir yerin bunu dillendire bilir

biraz tüyoda vermiş olabilir

0|0
    0|0
  • her anlama gelebilir senin yorum gücüne kalmış

0|0
    0|0
  • oyle birşey yaparsa ya senın terk etmeyecegıne çok güvenıp yapmıştırya da gerçekten gozu dışarda ;)

0|0
    0|0
  • bilemeyiz ama sığırlık yani sevgilisiyle oturup etraftaki kızları mı puanlıyor :/

0|0
    0|0
  • kıskandırma k için

0|0
    0|0
  • ne güzel işte açık sözlymüş mantan :D

0|0
    1|0
  • beğenmiştir cinsel yönden çekici bulmuştur olay o.

0|0
    1|0
  • çekirdek çekmiştir canı ya da leblebi ya da aydede duvarların ardına yuva yapan boz ayıya kızmıştır.

0|0
    0|0
  • ciddi ciddi kızın vücudu güzelse yorum yapar ne olmuş

0|1
    1|0
  • beğendiğindendir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkekler hep yapar bunu, evlileri bile yapiyor sevgilileri gectim. Guzele herkes bakar kadinda bakar erkekte bakar dogal bisey. Yorumda yaparlar herseyi soylerler. Alinma senin kendine ozelligin vardir seni cekici yapan. Sevgilin ona daha cok onem veriyorsa salla yorumlarini onun bunu vucuduna. Bakimini ihtimal etme hep cekici degisken olki gozu senden baskasini goremesin. Bakmaktan bisey cikmaz ileri gitmiyorsa.

0|0
    0|0
  • Kimileri kıskandırmak için kimileride begendiğinden her ikiside var.

0|0
    0|0
  • ateşli bir yorumsa kötü ama kıyafet vs gıbı elestrıya da fazla övmedense eeeh idare eder diyelim

0|0
    0|0
  • Sende başka bir erkeğin vücuduna yorum yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...