Kısa boylu bir kadının az da olsa güzel olma ihtimali var mı?sorusunu soran kızın kişiliği?

Arkadaşlar merak ediyorum,kızın biri 17 yaşında ve bu soruyu sormuş,cevapları beğenmeyip terbiyesini bozuyor...Sizce bu kız,aile terbiyesi nedir biliyor mudur? Siz olsanız bu kızla flört eder miydiniz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• gençlerin çoğu böyle o üyeyi ben de hatırlıyorum hatta iki nicki vardı biri silindi hakaretten. Ama malesef ki bu devirde ortaokullu kızlar bile bu terbiyesiz seviyeye geldiler. melek rolü oynayan birer canavarlar hepsi.

1|0
    0|0
    • Bu hanım kızın kullanıcı adı yok,gizli(çok gizli) kullanıcı :)

Erkekler Ne Diyor 3

• engelledi dimi :)

0|0
    0|0
  • duzelır hacım kısılık oturması ıcın daha yas genc

0|1
    0|0
  • her kadın güzeldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesin komplekslidir. Guzellik gorecelidir arkadasim, ha cevaplarida kaldiramayacaksa soru sormayacak guzelimiz :)

1|1
    0|0
  • kısa boylu olmanın çirkin olunduğu anlamına gelmesi ne demek ya :) bunu soranın birşeyden nasibini aldığını sanmıyorum:) bir kere insanlar fizikleriyle değerlendirilmezler,insan bedeni ve ruhu bir bütündür ki bu devirde insanlar arasında ilk planda fizik yer aldığı için ve bunu soran kız da toplumun yanlış bakış açısına kapıldığı için şaşırmıyorum,daha neler neler var... :D

1|0
    0|0
  • Hayır terbiyesiz kızlarla flört etmem.

0|1
    0|0
Yükleniyor...