Hepinizin yorumlarına güvenerekten bu soruyu sadece size sormak istedim

arkadaşlar sevgilim bir hafta önce geleceğimiz yok diyerekten beni terkettti o kadar yalvarmama ragmen dönmedi ama ertesi gün mesaj attı olmayacak duaya amin dedik biz diye. ve viz komsuyuz dünde annesiyle kapılarının önünde konuşurken 2 kez bana bakarak annesinin arkasından geçti sanki odaya gidiyo gibi yaparak. siz bir yorumlarmısınız neden böyle yapıyo sizce

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Neden geleceğiniz yok ki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer yalvarırsan günden güne daha çok kaçar. ama eğer sen aramaz sormazsan ona özleme fırsatı verirsin ne oluryoruz ve geri döner. he ama şu da var ki ne demek olmayacak. yani demek ki cesareti yok birşeylere. belki de ailesinden sorun vardır bilemezsin ancak çok seven insan bir yolunu bulur bizim geleceğimiz yok demez. malesef bu böyle.

0|0
    0|0
  • Sende olmayacak duaya amin deme. Hiçbir zaman için bir gururun bir kişiliğin olduğunu unutma ve asla kendini ayaklar altına aldırma. Ayrılmak istiyorsa yapılacak birşey yok niye yalvarıyorsun ki? Ağır olmaya çalış fazla da söylenecek birşey olduğunu sanmıyorum. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • imkansız diye bir şey yoktur önce siz bunu öğrenin aşık değil demekki aşık olsa bütün engeller vız gelir aşkın önünde hiç bir güç duramaz hyırlısı olmuş sevmeye yüreği olamayan birisiyle zor hayırlısı de ve yoluna devam ett.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek arkadaşın kaç yaşında?Bir erkeğin ciddi birşeyler düşünmesi için yaşı ve mesleği önemlidir,gerçekten hazırmı yoksa değilmi?Değilse doğru olanı yapmış seni oyalamamış..

0|0
    0|0
    • 19

• Tatlım yapma ya 19 yaşında bir ergenden gelecekmi bekliyorsun?Anlattığından anladığım kaçması odaya falan ergen işleri bunlar sen olgun birini bul boşver onu

• neden geleceğiniz yokmuş ki ?

Ona göre çözüm bulalım

0|0
    0|0
    • alınganmışım ben :-) allam yarabbim ya

Yükleniyor...