Şubat ayında galatasarayın ala bileceği cezalar?

1-2-3-4 bu cezaların verilme olasılığı %1 o yüzden 5- ile 9 arası bir ceza alacak madem ceza alacak siz hangisini tercih edersiniz?
Şubat ayında galatasarayın ala bileceği cezalar?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• İlk 3 olmaz uyarı uyarı yapılıyor sürekli kocaman barcelona bile ceza almış gs mi almayacak o kim ki

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• 3 Temmuz 2011'den bu yana haksız yere CL'ye gittin haksız kazanç elde ettin, vergini ödemedin, olmayan şerefini, onurunu ayaklar altına alıp oraya buraya gidip dilendin. Her zaman korundun kollandın, destek gördün. Parallelerin kucağında oturdun, 3 Temmuz Kumpasının başlarından olan, ülkeden kaçan, meslekten ihraç edilen Zekeriya Öz'ü kulübe üye yaptın. Yine paralelin köpeği olan Lütfi Arıboğan gibileri kulübe CEO yaptın. UEFA'da ki lobinizle Fenerbahçe'nin ceza alması için her yolu denedin, bu ateş üfleyerek sönmez dedin, Fenerbahçe'nin ahını aldın, ebedi dostluk kavramına her koşulda ihanet ettin, Fenerbahçe zarar görsün diye Trabzonsporla dost oldun çıkarların ters düşünce birbirine girdin, ertesi sene kaypakça en önemli oyuncularını transfer ettin. 3 Temmuz sürecinin kaymağını yedin, kulüplerin düşman olmasında başrolü oynadın, kumpas sayesinde batmaktan kurtuldun cefasını biz çektik sefasını sen sürdün. Elbet birgün hesap vereceksiniz dedik, sabırla bekledik. İşte o günler geldi. Bugün gelinen noktada milyonların ahıyla yerle bir oldunuz. İlahi adalet tecelli etti. Tüm haksız kazançlara, korunup kollanmalara rağmen ayakta kalamadın yıkıldın. Galatasaray'ın dibe vurduğunu gördüğümüz hergün Fenerbahçeli'nin bayramıdır. Bu böyle bilinsin.. Beter olsunlar.

1|0
    0|0
    • imzami atarim

• Vov yok böyle bişey helal kardeşim haklısın ben AnkaraGücü taraftarıyım ama Fenerle renk kardeşi olduğumuz için her zaman bir ilgi duymuşumdur. zaten Ankaragücü süper ligde olmadığı için süper ligde Feneri destekliyorum. ancak senin şu olayı özetlemen harika olmuş tebrikler. beter olsunlar

• Bende Ankaragücünü severim, 3 temmuzla sadece Fenerbahçe yi değil sizi de zan altında bıraktılar kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk 3 harici hangisi olursa olsun derinden sarsar

0|0
    0|0
  • bence 1 yıl men alalım belimizi doğrultup tekraar avrupada iyi işler yapalım bu durumda gitsek bile rezil oluyoruz GALATASARAY ın adı kirleniyo

0|0
    0|0
    • En az 2 yıl en fazla 3 yıl men alırsınız 1 yıl vereceni düşünmüyorum

• Men cezası gelebilir.

0|0
    0|0
  • 8 olacak kacari yok

0|0
    0|0
  • 1-2 yi zaten Uefa Gsye defalarca yaptı 3-5-7 den birisi olacaktır

0|0
    0|0
  • Bir şekilde süreyi uzatirlar diye düşünüyorum ceza falan beklemiyorum açıkcasi...

0|0
    0|0
    • Dursun Özbek: "UEFA inceleme komitesi Galatasaray'ın 1+1 şeklinde Avrupa'dan men edilmesini istiyor. şubatta kesin ceza geliyor

• Men olacağını zannetmiyorum umarım olmaz da

• 9. maddeyi kuyruk acısı olanlar yazdırmış herhalde. Rüyanızda göremezsiniz. Kupa bizim müzemizde.

0|0
    1|0
    • Zihniyete bak o madde uygulanması çok zor ama uygulanırsa seni yenide görmek isterim

• 7 brlo net

0|0
    0|0
  • 8numara

0|0
    0|0
Yükleniyor...