Bıçak ve silah nasıl kullanırım?

bıçak, silah kullanmayı öğrenmek istiyorum silah ve bıçak kullanmayı nerden nasıl öğrenebilirim nasıl başlarım silahmı almam gerekiyor şartları ne şu an sakaryadayım bilen varsa bana yardımcı olabilirmi

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gerekçeli bir dilekçe ile , emniyete başvurursun.. taşıma ruhsati için.. Şartları karsiliyorsan , harcını yatirirsin ve bu izinle silah alırsın , ruhsatına silahın seri numarası vs işlenir ve verilir.. profesyonel poligonlarda ya da dağ başında insandan uzak yerlerde calisabilirsin.. Ama herkese vermezler bilesin.. Yoksa herkesin belinde silah olurdu.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Tam Yerindesin Kesin Sakarya'nın Delikanlıyım Diye Takılan Kızlarındansın.. :)

İncele: www.dilekceyaz.net/dilekce_ornekleri.aspx

0|0
    0|0
  • Bıçak sanatları pdf vardı oyle şeylerden öğrene bilirsin ama pratik şart

1|0
    0|0
    • bir bakarım internetten Teşekkürler

• silah kullanmaya poligonlardan başlayabilirsin,18 yaşındaysan ve 18 yaşını geçmişsen, orada kullanmayı öğrenirsin.

1|0
    0|0
    • Pardon yanlışlık oldu teşekkür edicektim bilgi için

• Rambo filmlerini izle

1|0
    0|0
  • Polis asker bir arkadaş bul onlar öğretir

1|0
    0|0
  • Silah alamssın avukat deilsen

0|0
    1|0
    • avukatlık şartmı? O. o ne alaka?

• Ya onun şartları var bulundurma alırsın ama taşıma alamassın avukat hakim savcı, iş adamı yuksek ciro, veya hayvancılık, veya arıcılık yapmalısın

• 7.65 al ama toplu ve smitvessondan uzak dur çok geri teper kendini vurursun ya da imkanın varsa

tabancamodelleri.blogspot.com.tr/...1_archive.html

tarzı bir silah hem kolay taşınır hemde kullanması kolaydır. ya da en basiti bu tarafa gel öğretelim :)

0|0
    0|0
  • yasal gerkçen olmalı

0|0
    0|0
  • elin titremeyecek karşındakine acımayacan :) deyse kullanaman :)

0|0
    0|0
  • Silahı anladık ta bıçağın nesini öğreniceksin bıçak atmayı mı sana silah kullanmayı öğretebilirim

0|0
    0|0
  • Delimisin kızım sen :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni şikayet edicem

0|0
    1|0
Yükleniyor...