Neden herkes bana bu kadar bakıyor?

Cidden artık çok rahatsız oluyorm ya rahat davranmamı kısıtlıyolar bende ne varki bir ortama girsemya da bişey almaya gitsem bana dalıp gidiyolar böyle olunca çok kasılıyorum dışarı bile çıkmak istemiyorum neyapçam ben...

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• herşeyin fazlası zarar olduğu gibi güzelliğinde fazlası var az bakımsız pespaye bişe ol

:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• "Halo effect" link

0|0
    0|0
  • bi de biz göreydik anlardık nedenini

şizo başlangıcı da olabilir.. olur mu olur

0|0
    0|0
    • Yuh yani daha neler

• takılıyom ya..ama bazı insanlarda takip edliyo gibi hisler olabilir. küçükken bende de vardır..ilerledi bak bu haldeyim D:

• ev kızı olucaksn o zaman :D

0|0
    0|0
  • Allah kahretsin bende de var sanki üzerime üzerime geliyor hepsi

0|0
    0|0
  • angelina jolie olsan bakmam abaza çok dikkat et kendine :)

0|0
    0|0
  • fena hatunsun demek ki

0|0
    0|0
  • güzel olana bakılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Egondan seni goremiyorlardir zaten canim merak etme :)

2|1
    0|0
  • ne güzel işte seni görünce iğrenerek bakmaları sana gülmelerimi daha iyi yoksa hayran hayan bakmalarımı böyle düşün

0|0
    0|0
    • Haklisin bu soruyu sormamin sebebide bazen dusunuyorum acaba benim kendimde gormedigim seylermi var ben farkedemiyorum

• Ucuz malın alıcısı çoktur...O yüzden etraftan bu kadar talep görüyorsun,seni bu kadar çok inceliyorlar.

1|0
    0|0
    • Oyl biri deyilim iste yazdigim gibi ben hoslanmiyorum bana bakmalarindan kafami bile kaldirmiyorum

• Selam ego :)

0|0
    0|0
  • neden bakıyolar ?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum canım guzel bir kizim ama hicbirzaman onu kullanmadim kendini beyenenlerden değilim acaba kizdigim icinmi boyle oluyor ya herseyin tersi olurya

• baksınlar umursama

• giyiyodur minigi bakıyolardır :d larke

• Bakmayın şu hatuna.

1|0
    0|0
Yükleniyor...