Anne veya Baba olduğunuzu düşünün?

Evet arkadaşlar diyelim ki sizler birer anne veya babasınız...Çocugunuz kızınız, sizin karşınıza ben hamileyim(evlilik dışı) diye gelse tepkiniz ne olurdu ne yapardınız neler düşünürdünüz. ? buyru söz sizde

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bir kız babası olarak yazdığımı dile getireyim.Eğer kızım bir hata yapmış ve evlilik dışı hamile kaldığını bana dürüstçe söylemişse ön yargılı davranmadan bunun sebeplerini ve doğruluk paylarını kesin emin olana dek irdelerdim.Bir anlık sinirler hayat yıkar bunun bilincinde biri olarak öncelikle hatayı kendimde arar ve kızım ile istişarede bulunarak problemin neler olduğunu analiz ederdim.Ve eğer ben ona karşı sorumluluklarımı yerine getirerek ,arkadaş çevresine ufacık bir özenti duymaması için elimden geleni ardıma koymamışken ,hak ettiğimin aksine böyle bir suistimal ile karşı karşıya kalmış isem ,büyük ihtimalle ona hatasının ne derece büyük olduğunu tek tek anlatır ve daha sonra doğacak çocuğun nasıl bir yaşama sahip olacağının planlarını yapmak "zorunda" kalırdım.Çünkü diğer alternatifler daha çok zarar verici olurdu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sokağa atacak halimiz yok. Bundan sonra çocuğunu büyütmesi için elimizden geleni yaparız ne yapalım ?

0|2
    0|0
  • Naaptın be yavrum be naaptın be. derdim vurmazdım asla. kimden hamileyse onlan evlendirirdim. s*ke s*ke evlenecek

0|0
    1|2
  • kader derim sadece

0|0
    0|0
  • katlanırız napalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kalkk çabukkk çocugu aldırmaya.

1|0
    1|1
  • Umarım kimsenin çocukları böyle şeyler yapmaz. :( Gerçekten çok üzücü ve zor bir durum olurdu sanırım :S

0|1
    0|0
  • olan olmus ne yapım redmı edıyım uygun olanına bakarız yapcak bısey yok

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırarım bacaklarından tavana asarım .

0|0
    1|1
  • gebertirim onu. hakaret ederim tokat atarım :D babasına teslim ederim :D terbiyesiz onu terbiyesiz

ne diyorum lan ben :S

1|0
    2|1
  • Bunu düşünmek istemiyorum.

0|1
    0|0
  • Yetersiz veri...

0|0
    0|0
  • erkekler kader diyor kızlar döverim diyor peh

0|0
    0|0
  • arkasında dururum ama kızardım da ya engel olamaz belki bir tokatta yalatırdım ama ben asıl o hamile bırakan erkeğin anasını bellerdim

0|1
    0|0
  • Kaç yaşında, okuyor mu? Bunlara bağlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...