1 dk'nızı alacam ama bakar mısınız çok önemlide.

şimdi benim nazarım vardı sürekli hastalanıyordum hocaya gittik muska yaptı çok kişinin gözü varmış o yüzden hasta oluyormuşum aradan baya zaman geçti gene başladı nezaman çarşıya çıksam eve gelince baya ağrılarım tutuyor aşırı nesliyorum uykum geliyor gene buaralar biraz iyiydim gene oldu halam 9 ihlas bir elham oku dedi okudum geçiyor ama 10 dk sonra gene aynı oluyor ... neden böyle...

0|0
02

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle nazar olarak ifade ettiğiniz kavram göz deymesidir.Nazar islamiyet öncesi türk devletlerinin dini olan Şamanizm den günümüze kadar gelen bir inanış.Nazar boncuğu felanda hikayedir aslında.Önceliğiniz bir psikiyatrist olmalı.Belki daha sonra bir hocaya gidilebilir.Bu konuda değerli hocalar olduğu kadar ne hüdüğü belirsiz hocalarda vardır.Dikkatli olmak lazım.

Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • saol . da ben nezaman vakfa gitsem ordaki hoca nezaman baksa gözlerimden yaşlar geliyor nesliyorum uykum geliyor onun üzerinde 9 ihlas 1 elham okudum ama olmadı.diğer odaya gidip uzandm biraz.

• Hoca önce Dünya' nın yuvarlak olduğunu öğrensin. Sonra akıl fikir dağıtsın.

0|0
    0|0
    • demi bencede üşkaatçı adam.

• Bana kalırsa ön yargılı olmamanız gerekir azizim.Bilimin yeri ayrı Din'in yeri ap ayrıdır.Bİlimin çaresiz kaldığı anlar her zaman vardır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...