Milli Takımın yeni teknik direktörü kim olmalı?

milli takımın yeni teknik direktörü kim olmalı? yerli mi yabancı mı? adaylar kim sizce?

0|0
2|20

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben maci alman kanal'inda seyrettim orda Berti Vogts Türkiye ile görüsüyor dediler ama bence yabanci teknik direktörü olmasin.. ben Fatih Terim'i cok seviyordum ya.. bizim türk teknik direktörlerinin gözünde o azim o hirs var, yabancilar ottt gibi oturup maci seyrediyor, icraat yok gibi sanki -.-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ertugrul Saglam ! Bize türk teknik adamdan baskasi yaranmaz, cunku biz turk milleti olarak duygusal ve asiri milliyetci bi toplumuz bizi ateslicek gaz vericek vatan vatan ille de vatan diye kanimiza kadar islicek bir teknik adam lazim, bizi hirslandiracak azmettirecek cunku kanimizda var bu azim bu Ayyildiz aski, elin yabancisi bu kandan ne anlar !

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Abdullah Avcı - Risk almayalım diyorsak ta Mustafa Denizli

0|0
    0|0
  • Benim görüşüm yerli olması yabancı olmuyo işte denedik.Abdullah Avcı olabilir.Yılmaz Vural da olabilir döve döve eğitir valla link

0|0
    0|0
  • ben olabilirim. ilk önce yapacaklarım takımdaki birçok kişiyi kovmak olurdu. Sabri, Servet, Marco Aurélio gibi gereksizleri atıcam sözüm söz. beni destekleyin.

o oda olmadı

bir mafya babası bunların başına şart kurtlar vadisindeki Polat abi olabilir. ancak öyle yönetilmekten anlayabilirler.

ya o Sabri' nin Hırvatistan maçındaki kayış şekli sonrada adama dalması yok mu beni benden aldı.

0|0
    0|0
  • abdullah avcı veya hikmet karaman

0|0
    0|0
  • Yabancı olmuyor bizde. Biz duygusal bir milletiz. Gazla çalışan bir milletiz. Bana kalırsa şuanki en güçlü aday Abdullah Avcı gibi gözüküyor ama o adamı da yer bu medya eminim

0|0
    0|0
  • Hiddink olmasında kim olursa olsun.

Ancak ben Türkçe bilen teknik direktör istiyorum.

Tek nedeni ise küfür ettiğimiz zaman anlasın istiyorum :D

0|0
    0|0
  • hepici paracı ve birşey yaptıkları yok.futboldan emekli profesyonel oyuncu getirilirse iyi olur.oyuncu diyorum çünkü kurgu çözümlemesi daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Yılmaz vuralın olmasını isterdim :D

0|0
    0|0
  • Bence idealist, başarıya aç, genç ve tanınmamış bir isim bulmaları lazım... Feyyaz Uçar diyorum.

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural.

0|0
    0|0
  • Şuan Yabancıydı galiba,Fatih Terim olmasını isterim

0|1
    0|0
  • Şenol Güneş.

0|1
    0|0
  • Jose Morinho'yu isterim ben. O olmazsa Abdullah Avcı . O da olmazsa Ertuğrul Sağlam.

0|0
    0|0
  • yerli lazım... yılmaz vural yapar işi

0|0
    0|0
  • yılmaz vural veya abdullah avcı...

bundan dahada kötü olmaz herhalde...

0|0
    0|0
  • Fatih hoca ama oda Galatasaryi calistiriyor

0|0
    0|0
  • Yerli olmalı ertuğrul sağlam olsa iyi olur.

0|0
    0|0
  • Abdullah avcı ve başarılar..

0|0
    0|0
  • hasan şaş

0|0
    0|0
  • Bence sergen olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...