Arkadaşlar burçlarınız neler ? Yorumları aşağıda...

YAY:Zor zamanlarda yaslanabileceğiniz bir omzun, dalagın, böbregin olması kendinizi güvende hissettiriyor ancak Akut görevlilerinin size ve arkadaşınıza ulaşması zaman alacak...

YENGEÇ:Uzun yıllardır sıradan bir üyesi olduğunuz topluluğa liderlik yapma şansı yakalayacaksınız.Dügünde halay başı olarak geçireceğiniz unutulmaz saatler sizi bekliyor...

KOVA:Değişim niyetleri taşıdığınız alanlarda iyimser baktığınız bazı paylaşımların beklediğiniz verimi sağlamaması ileriye dönük geriye dönük kimi planlarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olabilir...Eğer bir önceki cümleden bir şey anladıysanız yarın gelin yanımda işe başlayın...

OĞLAK:Bir takım anormal davranışlarınızı ve aşırı tepkilerinizi izah etmek için kullandığınız "bazı duyguları çok yoğun yaşıyorum" gerekçesi, bugüne dek çevrenizdekileri ikna etmek için yeterli oldu. Ancak, Şişli Emniyeti Narkotik Şubesi o kadar kolay ikna olacak gibi görünmüyor..

Akrep :Kendinizde neleri değiştirmelisinz bunları farkına varın.Başkalarını etkileyebilmek için bugün risk alın onlara fikirlerinizi açıklayn bu arada bazıı konuları da kafanıza takmayın artık bırakın ucsun gitsin onlar

TERAZİ: İlişkilerinizden ilgi, şefkat beklediğiniz bir gündesiniz. Kafanızda sizi huzursuz eden binbir düşünce var.Sevgilinizi kendinizden uzaklastırma cabalrı işe yarıycak merak etmeyin .

BAŞAK:Uzun süredir sizi rahatsız eden konuları bu aralar yoluna koyucaksın. Aşık olmaktan korkmakla birlikte yeni bir ilişki istiyorsunuz .. Kararsızlığınıza artık son vermeniz gerekiyor ama

ASLAN: insanlarla maddi konularla ilgili olarak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sizin Rusça, onun da Türkçe bilmiyor oluşu bu sorunları dahda karamsar hale sokucak en önemli engel gibi görünüyor...

İKİZLER:bu hafta zor geçecek senin için,üzerine gelenlerin saçından tutup duvara çarpmak isteyebilirsin,ama relax ol,git pes oyna,alışveriş filan yap rahatla biraz

BOĞA:Son zamanlarda oldukça rutin ilerleyen hayatınızı renklendirmek için kendinize bir hobi edinmek istiyorsunuz. Çok fazla düşünmenize gerek yok,gidin kendinize yenibir sevgili yapın haytınız alt üst olsun bıraz

KOÇ :Yalanı asla affetmez bir Koç.. Bunu bil ondan ve sonra bir Koça yalan söyle! Sonra "vay efendim ben bilemedim, vay ben duymadım" deme! yerler yoksa seni

BALIK:Bu aralar geişmelerden dolayı karşısında eliniz kolunuz bağlı gözüküyor. Ancak bunun kırbac ve kelepçelerle olması bana pek sorun etmeyeceğiniz izleminimini verdi..

Güncellemeler:
Arkadaşlar bu arada yorumların hepsi bana aittir. Bugün can sıkıntısında saatlerce bunlarla uğraştım işsizlik işte :))

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Akrep :Kendinizde neleri değiştirmelisinz bunları farkına varın.Başkalarını etkileyebilmek için bugün risk alın onlara fikirlerinizi açıklayn bu arada bazıı konuları da kafanıza takmayın artık bırakın ucsun gitsin onlar

bütün akrepler aynı şeyi mi yapmalı:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• BAŞAK:Uzun süredir sizi rahatsız eden konuları bu aralar yoluna koyucaksın. Aşık olmaktan korkmakla birlikte yeni bir ilişki istiyorsunuz .. Kararsızlığınıza artık son vermeniz gerekiyor ama

0|1
    0|0
    • başak burcu kadını hakkında daha fazla bilgi istiyorum soran arkadaş.

• Evet benimde dikkatimi çekti ama söylemedim. Çünkü Türk Dil Kurumunun peşimde olduğunu düşünüyorum. Türkçeyi yazarak katletmekten yakında hakkımda dava açacaklar. Artık ne caza alırım bilemiyorum.

• Soran kova erkeği başak kadını uyumu nedir açıklarmısın madem bu işleri biliyorsun.

• YENGEÇ:Uzun yıllardır sıradan bir üyesi olduğunuz topluluğa liderlik yapma şansı yakalayacaksınız.Dügünde halay başı olarak geçireceğiniz unutulmaz saatler sizi bekliyor...

0|0
    0|0
  • aslan <3 :)

0|0
    0|0
  • ASLAN: insanlarla maddi konularla ilgili olarak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sizin Rusça, onun da Türkçe bilmiyor oluşu bu sorunları dahda karamsar hale sokucak en önemli engel gibi görünüyor...

0|0
    0|0
  • İkizler aslında tuttu diyebilirim

0|0
    0|0
  • hobi olarak sevgili edincem süper<3

1|0
    0|0
  • Ikizler, gerçekten tuttu gibi lan, iyi sallamissin :D

0|0
    0|0
  • Kertenkele.

0|0
    0|0
  • boğa..

0|0
    0|0
  • Oğlak burcuyum

0|0
    0|0
  • Yalanı her hafta sevmem,inanmam yorumlara.koç burcuyum

0|0
    0|0
  • Narkotik subeyle ne isim olabilir?

Torbamda kahve var sadece

Hfvbdh

0|0
    0|0
  • ben sevgili yapıp geliyorum.öptüm by.

0|0
    0|0
  • Başak

0|0
    0|0
  • Koç burcuyum ama bu kadar da değilim ılımlıyım :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Boğa:/

0|0
    0|0
  • ya bende ciddiye aldıydım ya al işte niye inanıymki şimdi ben gazetelerde de aynı durum var biri kıçını kullanıp yazıyo bunları

0|0
    0|0
  • vuhuu başak burcuyum baya isabetli olmuş ilk cümle umarım sandığım şeyden bahsediyodur.

rahatladım sanki biraz

hiçte inanmıyorum burçlara ama

0|0
    0|0
  • :D ikizler burcuyum

baya moral vericiymiş :D

0|0
    0|0
  • Burç yok. Hastroloji hikaye. Kahrolsun Uydurmasyon. Kahrolsun önyargılar

0|0
    0|0
  • İnanmazuk