Trainerim benimle ilgilenmiyor , ne yapayim?

10 gun oldu gym e yazilali. İlk 3 gun gelip komut falan veriyodu, 3 gundur kendim calisiyorum , kontrolede gelmiyo diye cok yorulunca birakiyorum. 30 Dk kosu bandi , 20 Dk eliptik , 20 Dk bisiklet ve 30 dk Aerobik yapiyorum. Sonra sogumalar falan derken 2 saat ordayim yani. Dün agirlik calismak istoyorum dedim hergun Cardio hem gereksiz hem sıkıcı dedim ama agirlik kilo vermeni yavaslatir dedi. Cok mu biliyo, bir boktan anlamiyo mu valla cozemedim. Salonun sahibi kendisi bu arada..

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonunda 1 saatten fazla vakit geçirmeyi kimse önermiyor kardeşim. Kilo verecekseniz kardio + vücut geliştirme yapın aksi taktirde kastan verirseniz kilo verseniz bile vücudunuz sarkar ve mutlu olamazsınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Salonu değiştir pikachu

0|0
    0|0
  • 45 dk kos 40 dk agirlik calis. Daha hizli zayiarsin iyi bir diyetle. Kosarken kosu bandinda 5 dk yuru 20 dk 1 dk 10 km/h 1 dk dinlen 20x yap. Bol bol su ic 1 ayda fit olursun. Eve gelince 10 sinav 5 ekik cek ve hergun 1 tane fazla yapmayi dene ama mutlaka dinlen.

0|0
    0|0
  • Ustanin isine karisilmaz

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalışmak kilo vermeni zorlaştırır o doğru. Muhtemelen o ilk 3 gün yaptıklarını yapican hep

0|0
    0|0
  • agır basmadıgın surece cok sorun yok, 3 gunde de sıkılmamak lazim hemen

0|0
    0|0
  • 1 hafta böyle git sonra fit olmak istiyorum zayıflamak değil de mecbur bir program cıkartır ;)

0|0
    0|0
  • ağır bir antreman olmuş

0|0
    0|0
  • Ağırlık kilo vermeni yavaşlatır diye bir şey ilk defa duydum aksine hafif kilolarda sıklıkla çalışırsan daha çok verirsin çok arkadaşım ağırlık çalışmalarıyla verdi cardio bir yere kadar

0|0
    0|1
  • Türkçe konuşmayı öğrendiler de :D bişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...