Sıkılmadan okuyun kendinizi benim yerime koyun ve öyle cevp verin lütfen..

birini çok sevdiniz çok fedakarlık yaptınız hayatınızda en çok onu sevdiniz her şeyi göze almaya hazırdınız ama bitti bir şekilde vefasız çıktı gitti başkalarıyla sevgili oldu aradan bir sene geçti döndü size bir sürü şey söyledi ve gerçekten çok fazla ve çok temiz şeyler gibi ama güvenmiyosunuz yalan olduğunu biliyosunz ama çok seviyosunuz kıramıyosunz her neyse ama sevgili değilsiniz bekle beni falan diyo siz zaten kimseyi sevemezsnz başka zaten uzun süre beklycksinz o sizi cepte tutuyo ve o sırada başkasıyla ilişkisi olduğunu duyuyosnz ona son ağır sözünüzü söyleyp siliyosunz hayatınızdn yalnız şöyle bir durum var sizin çok temiz olduğunuzu biliyo ve değerlisinz onun için yani yakınlşmk isteseniz karşı koymaz hiç bir şekilde ama öyle bişe yapmalısınız ki o yalanlarıneden yaptıklarından pişman olsun.. ama o çok uzakta tatillerde aynı şehirdesinz ve hiç bir şekilde konuşmuyosunz ama kaybettiğinz yılların kandırıldığınız anların intikamını almanız lazım yoksa yeni bir yol çizemiyosnz onu düşündğnz için ama iy biliyosunz pişman olsa içinizde ona dair bişe kalmyck yolunuza devm edecksiniz ne yapardınz bu durumda?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• bi sktrsn gitsin cok afedersin

1|0
    0|0
    • gitsn gitmesinede ben o kadar dürüstken onun her şeyinin yalan olmasını sindiremiyorum artık ben o dürüstlükte şimdi mutsuzm o çok mutlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Atalarimiz bosuna dememis armutun iyisini ayilar yer diye

Bende hep sasirmisimdir boyle serefsizler nasil boyle guzel durust kiz ayarliyorlardiye gerci saskinligim daha cok kizlara hicmi gozleri gormuyor

0|0
    0|0
  • Hem yalanci biri diyorsun hemde oyle bir serefsizle alakali haala ne yapsam nasil intikam alsam diye ugrasiyorsun brak defolsun gitsin bos islerle ugrasma bosunada canini bos isler icin uzme

0|0
    0|0
    • ya her yolu denedm ama ya nasıl sevdim ki böyleym hala anlamadım ve gerçktn herkes bilir söyler herkese karşıda güçlym çoğu kişinin imkansızym bir ona farklıydım yanlş insanmış anladm ama ben mutsuzken o çok mutlu benm mutsuzluğum üzerine mutluluk kurdu ya boşverdm gerçkten ama sindiremiyorum hiç beklemediğim bir anda aklıma geliyo o an kaldıramıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...