Cümleten Selâmun Aleyküm Size.

Bacılarım yuva yapar, taç alır

Bu gerçeği inkar eden suç alır

Erkek adam dişisinden güç alır

Cümleten Selamun Aleyküm size.

Bir Gün Geç de Olsa, Bütün Kadınlarımızın, Bacılarımızın Kadınlar Gününü Tebrik Ediyorum ve Diyorum ki:

Doğurur, emzirir, beşiğe beler

Her erkeği bence kadın dengeler.

Mevlana Diyarı Konya'mızdan Hepinize Kucak Dolusu Şems ve Mevlana Kokulu Selamlar, Sevgiler, Dua ve Muhabbetler...

Nasılsınız Arkadaşlar?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hamd olsun... Siz nasılsınız...?

Günün anlam ve önemine dair paylaşımınızdan dolayı sizi kutluyorum...

Saygılarımı sunuyorum... İyi akşamlar...

0|0
    0|0
    • Teşekkür ediyorum arkadaşım, siz kadınlarımız, kızlarımız başımızın tacısınız. Bugüne de şükür fakat moralim bozuk, şu kötü günleri atlatıp her şeyi unutabilsem, başka bir şey istemiyorum, o zaman benden mutlu kimse olamaz. Ben de sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İyi akşamlar

• Benim için var ama boşver :(

• İnş çıkar yolunu bulursun ustad...

Kızlar Ne Diyor 2

• Harika. Yazdıklarını beğendim.

Dün çok eğlendim.

Bu gün uykusuzum.

Sevgilimle 2. Yılımız, aşkımızın ateşi biraz söndü.

Ben çok enerji doluyum, bazen insanlara ağır geliyorum, haklılar bende bazen kendime fazla geliyorum.

Yeterince samimi cevaplar verdiğimi düşünüyorum.

Herkeze teşekkür ediyorum...

0|0
    0|0
    • Dünya kahpelikle dolmuş be kardeşim, boşver dicem ama elinde olmadığını biliyorum. Yapacağımız tek şey beklemek.

• Kahpelik yook.

Yanlış anladın :)

Enerji yok sadece.

• Yanlış anlamadım. Dünya kötü diyorum, enerjinin olmaması da dünyanın kahpeliğinden kaynaklanıyor işte..

• tövbesteyşın :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aleyküm selam. Bu şiir Mevlana'nın şiiri galiba ama günümüz kadınlarını kapsadığına inanmıyorum. O zamanlar da öyle olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam Erzincanlı gibi giriş yapmışsın şimdi bu yazdıklarında eksik var arkadaşım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...