Bır kadının surası surası guzelse o kadın guzeldır dıyebılırmıyız?

Bır kadının yüzünde şurası guzelse o kadın güzeldir dıyebılcegını z bır yer var mı?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Huyu güzelse yüzüde bakılırsa güzeldir diyebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gülümsemesiii ve burnuuuuuuuuu !

1|0
    0|0
  • Yüreği güzelse kadın güzeldir..Açık ve dürüst olacak..Sevdiğini sahiplenecek...

0|0
    0|0
  • Şurası burası olmaz ya güzeldirya da değildir.

0|0
    0|0
  • yüzü sadece

0|0
    0|0
  • Güzel olan yerlerine bağli :)

0|0
    0|0
  • güzellik anlayışı sadece vücutla ifade edilmez ama kadına + katar

0|0
    0|0
  • Yüzü güzel değilse, vücudu prim yapmaz benim gözümde.

0|0
    0|0
  • bir kadının yüreği güzelse o kadın güzeldir...

0|0
    0|0
  • bacakları kalçası

0|0
    0|0
  • Ben dış görünüşe bakarım ne öyle iç bakarım ben diyenler var dürüst olun lima mı bıyıklı kızmı neyse yüz önemli ama bunlar yoksa gereksiz dişler,bel,göğüs,kalça,bacaklar,saclar,gözler,kaş kısacası herşey giyiniş öyle kızlar gördümki yazın denizde bir kıza bakıyordum oda bana bakdı üzerinde deniz havlusu vardı kurulanıyordu çıkardı anında eve gittim yani yüz önemli ama diğerleri yoksa boş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bi kadının suratında altın oran varsa güzeldir.yüz güzelliği renklere değil şekillere bakar zaten.yüzü ovalse,gözleri patlak değilse hafif çekik aynı zamanda iriyse yani badem gibiyse, kaşları orta kalınlık ve hafif kavisliyse dudakları dolgunsa kıl tüy problemi yoksa suratında burnu küçükse alnı cok acık değilse güzeldir kesinlikle.onun dısında sura güzelse güzel demem

0|0
    0|0
  • dudak ve saclar

0|0
    0|0
  • sadece surat güzelliği yeterli değil bence. yüzü güzel olup da baskülde 150 kilo çıkan kadına ben güzel demem. diyemem

0|0
    1|0
    • kesinlikle ama kendiyle barışık olanları var.

• barışık olsunlar ama kendileri için kendi sağlıkları için kilo versinler. 40 yaşına varmadan tansiyon kalp ne ararsan çıkıyor =/

• Gamzeli olan bayan güzeldir derler ama bilmiyorum :)

0|0
    1|0
  • burun yapısı yani yüzü orantılı biraz ince olmalı bide boy 1.65iya da 60 ı geçmeli

0|0
    1|0
  • Ağız yapısı, burnu

0|0
    0|0
  • Burnu ve bakışları olabilir ama yine bir bütün olarak bir güzellik olması lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...