Dengesiz vücut sorunu?

58 kiloyum boyum 1.65 kilo vermek istiyorum ama hep bacaklardan popodan gidiyor. Gögüslerim kollarım sırtım ve göbeğimde toplanıyor tüm yağlar. Bu durumdan memnun değilim. Ne yapmalı, nasıl ideal bir vücuda sahip olabilirim? Spora gittim 2 ay ama okul başlayınca bırakmak zorunda kaldım.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şınav mekik çek squat lunge yap

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• elma tipi denen vücuda sahipsin, fitnessa git 2 gün ağırlıklarla çalış mesela bir gün ön kol arka kol bir gün karın göğüs sırt çalış 1 gün de kardiyo günü olsun yani bisiklet eliptik koşu bandı v. s bunları yap vücudun dengelenir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Enteresan sorulara Enteresan cevaplar gelmiş yine herkes de bir öz güven. Bu iş böyle değil malesef.
    Öncelikle bir kan tahlili yaptır spor öyle kafana göre yapabileceğin bir şey değil yolda hızlı yürümek ve yüzmek dışında kontrollü olmak zorundasın.
    Kanındaki veya idrarındaki oranları öğren örnek. Kan gurubuna bağlı bir beslenme tablosu çıkart faydasını göreceksin dua edersin sonra bana. Troid şeker değerlerin kandaki demir oranların demir tutma oranın ve tansiyon çizelgen. Kalp durumun. Buradan duydukların ile yola çıkma spor salonunda çok kalp krizi geçirip başına bir şey gelen var. Bu dediğim tahlilleri vermeden yola çıkma. Sonra evde yapabileceğin çok şeyler var merak etme

0|0
    0|0
  • Sahsi tavsiyem bu tarz ikilemlerde prof. spor hocalarindan yardim almandir. Bilmeden yapilan tum sporlar kotu sonuclar dogurabilir. En guvenli spor su an senin icin yuzmedir

0|0
    0|0
  • Su an 58 kılosun daha önce kılo verddın ama kılo bacak ve popodan gıttı bu durumu sevmedıgın için tekrar kılo aldın dogru anlamış mıyım ☺️

0|0
    0|0
    • Daha önceleri 65 kilo falandım. Sonra 57 oldum şimdi 58'im.

• Aynen

• Popo asırı kucuk degılse sorun olmamasılazımm

• spor programını değiştirmelisin

0|0
    0|0
  • zayıflamısını istediğin bölgeri hareketleri dğru yaparak çalış ve hafif asla çalışma çalışa bildiğin kadar ağır çalış yağların ve kasların yanarak küçülür

0|0
    0|0
  • kilo vermek zordur

0|0
    0|0
  • Isterseb yardimci olabilirm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benım boyum 1.68 kılom 54. ben de kılo verdıgımde yuzumden verırım kılo aldıgımda bacaklarım ve popo kısmından alırım. goguslerınle ugrasma kalsınlar kolların sırtın ve gobegın ıcın belırlı hareketler var onları yapabılırsın benım kollarım sırtım ınce gobegım hıc yok nerdeyse goguslerım buyuk ama bu kotu bısey degıl. dedıgım gıbı kolların ıcın evde hareketler yap gobegın ıcın mekık cekkk veee en saglıklı spor da namaz kılmaktır eger evdeysen bes vakıt namazını kıl spor yapmıstan daha saglıklı vucudun olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...