Hayatınızda duyduğunuz,gördüğünüz yaşadığınız en ilginç olayınız nedir??

başınıza gelen,gördüğünüz duyduğunuz,yaşadığınız tanık olduğunuz en ilginç olay nedir?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• şuanda yaşamaktayım karışık kuruyemin bir kısmını tabağa döktüm % 95 i antep fıstığı çıktı içinde badem arıyom düştüğüm hale bak:/

1|0
    0|0
  • ben dün gece hayatımda ilk kez rüyamda uyudugumu gördüm çok ilginç bence:)çünkü hiç bir zaman rüyamda uyumam:)

1|0
    0|0
    • bu normal ama sen ilk görmüşsün:)

ben rüya içinde rüya görüyorum:)

• bu durumlar olablilyo benimde oldu

anlatınca rüya dediler ama ben gerçek yaşadım biliyorum

• ben oda arkadasımı yatagında yatarken gördüm sabah oldu dediki ben gece kendi yatagımda yatmadım...ama çok gerçekçiydi gördüm eminim

• Yolda giderken bağcığım açıldı ara sokakada gidiyodum yürürken ayakkabıma baktım bağcığı bağlıycaktım durdum ve nasıl oldu anlamadım birden ileri adım attım sokaktada kimse yoktu sonra az önce durduğum yere piriket (pirket :D) düştü en az 6.kattan olması lazım inşaat vardı kafamı kaldirdim kimse yoktu bende devam ettim hiç olmamiş gibi

0|0
    0|0
  • gördüğüm en ilginç şeylerden biri bu soru ve seçilen en iyi cevap hiç bukadar aptal insan görmemiştim :)

0|0
    1|0
  • motosikletle takla atmam kafamdaki dikişler hala duruyo

1|0
    0|0
  • ankarada bir fırtına çıkmıştı gözümün önünde 2 binanın çatısı uçtu :O koskoca çatı nasıl uçtu ya..

1|0
    0|0
  • balik tutarken koca bir kancayi orta parmagima gecirmek ve o kanca ile hastaneye gitmem ameliyat olmam:-) :-) :-) :-)

0|0
    0|0
    • daha 6 yasndaydm öluyomusum habern yok .s

• sen neler atlanmışsın ya Nsl :(

Canım benim ben dayanamazdım ölürdüm o yatakta :)

• Alah o canı almayınca neeye ölüyosun öylee:)

ben orda o halde kendimi görünce uyandığımda ilk ayna isted,im ve kendimi gördümya hiç unutmam bu ben değilim diye ağladım

öyle ağrılar çektimki yalvardım allah canımı alsın diye ama öyle yookk :)

• her olay ilginçtir kendince

0|0
    0|0
  • kazaya tanık oldum

0|0
    0|0
  • mezarlık beni içine çekmişti ama inanmayacaksınız şimdi.

0|0
    0|0
    • basbaya çekti beni korkuluklara tutundum annem farketti babamla amcam zor aldılar beni hayatımda hiç unutamam bu olayı dün gibi gözümün önünde hala başkaları görmese inandıramazdım

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...