Insanların bahaneleri ...

sevgilim daha iki gün önce güvenle ilgili bana nutuk attı. fakat bugün facede arkadaşları onun evine gelmiş. arkadaşıda fotoyu facee yüklemiş. bunu bana sölemedi sonra sordum yok habersiz geldiler sana solicektim kızarsın diye söylemedim dedi anlayışsızsın dedi. bana yalan soledi bi kere umrmda değil yanındakinin kızya da erkek olması ayrıldm sizce doğru mu ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• İlişki ya da evlilik Farketmez..Demekki hayatını kısıtlıyorsun,herşeye karışıyorsun o da yalan söyleme veya saklama gereği duyuyor..Arkadaşları evine gelir,o da gider ne var ki bunda?Güvenmiyorsan ya sende sorun var ya da onda..Kaldıki iki kişi birbirinin hayatına karışırsa,yalan o ilişkiye ister istemez girer..Kızarsın diye söylemedim demesi senin onu çok kıskandığına ve karıştığına işaret eder..Seviyorsan baskı yapma ki yalan söylemesin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• he he doğru afferin şak şak şak

0|0
    0|0
  • Sevgili gereksiz bence oyüzden doğru yapmışsın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya yapar orası öyle. ama yalan söylemeye itme onu sana yaptığı hherşeyi çekinmeden soylemesini sağla sevgilisi varken saçma sapan şeyler yapmaz zaten sana gerçekten değer veriyorsa :)

0|0
    0|0
  • bence fazla tepki göstermişsin, senden cekindigi icin söylememiştir belki ortada kız yoksa bu kadar problem etme derim

0|0
    0|0
    • kız yok. ama sonucta söylemedı yaalan soyledı bana. bir kere yalan soyleyen bı daha yapar demi ?

• Sevmiyorsan sorun yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...