90 ların en guzel aşk sarkıları

aklınızda hangılerı kaldı? kısa bır 90 lara gıdelım bakalım aklınızdan gecen cocukluk sarkılarını burda paylasablırsınz. kenan dogulu yararım romayı soner arıca vefasız izel yakışıklım kerım tekın karbeyaz vs.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • celıgın sarkılarıD:D

1|0
    0|0
  • karbeyaz ve hercai benimkiler

1|0
    0|0
    • o sarkıları soylemeyı ve dınlemeyı cok severım hercai ve meyhanecı 95 te cıkmıstı ılk cıktıgı gunu hatırlarım.

• bide dilberimi vardıki çelik bir daha öyle şarkılar yapamadı

• evet 1997 de orta 2 deydım o sarkıyı her ders sonunda ogretmen soyletırdı bana.

• benim favorim burak kut benimle oynama bir de yoncimik bandıra bandıra =D

0|0
    0|0
    • evet bırde buragın sen bebegımdın sarkısı var ya o sarkı harıkaydı yonca sarkıları radyolardan hıc bıtmezdı ya. aboneyım sarkısı mesela

• ilk aldığım kaset "aboneyim" di =P bir de mustafa sandal bu kız beni görmeliyi çalar çalar dinlerdim ahah =D

• onun arabası var ozelmı ozel sarkısı nerdeyse heryerde calıyordu. şimdi ne oyle sarkıcıler sarkılar nede fılmler kaldı. tv vı acacagım gelmıyor nede radyoyu dınleyecegım.

• arnavut kaldırımlar:)

0|0
    0|0
    • o sarkı cok duygusal bır sarkı ya hep dınlerım sımdı bıle dınlıyorum ınan. sen?

Erkekler Ne Diyor 4

• bu pek ask sarkisi degil ama en guzel sarkilardan biri

link

ben arabesk ve turku severim.

simdi bunlar pek dinlenmiyor o yuzden pek yabanci sarki aklima gelmuiyor

0|0
    0|0
  • link

Tam 90 lara girmese de bu şarkı çok iyidir ya

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sen 90 da bebeydin yeğenim hatırlamassın boşkoy

0|0
    0|0
    • 90 lar dıyorum 1990 tabıkı eskı bır zaman dılımı ozamn 20 yasında olan bırı şımdı ıhtıyar. ama 1990 nıda cok ıyı hatırlarım 8 veya 9 yaslarındaydım zaten turkıyede pop 91 de tarkanla basladı ondan sonrasını hepsını dun gıbı hatırlarım anlıcan sen 40 yasındamısın o yılları ıyı bılıyorsun galıba?

• :D :D :D :D

Yükleniyor...