Kapat

Olgun düşünmek yaşının insanı olmak

İyi akşamlar yaşının insanı olmak sizce nasıl özetlersiniz Sitede bakıyorum eğer yaşları doğru ise hadi küçüğe ergen deniyor büyük olan kişilerde Bu şekilde cümleler kuruyorsa vay halimize

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşım 18. İnsanda erdem kaynağı bana göre yaşının adamı olmak da değil. Yaşının fazlası olmak. Ama buna bu sitede bakıp yorumlamak doğru bir yargı değil diye düşünüyorum. İşte bu durum ortamına göre değişiyor. Şimdi hepsi birbiriyle gayet samimi, kendini sohbete kaptırmış bir arkadaş grubuna bakarsanız olduğu yaştan 10 yaş küçük, boş kafalar mı diyeceğiz? Yoksa bu adamların her birini üzgün bir anında, camın kenarında düşünen; veya kararlı bir anında yaptığı olgunca davranışlarla mı düşüneceğiz?

İş burada bitiyor.

0|0
    0|0
    • adam adamsa iş cümlelere girer erdemlik yürekteki yazılan cümlelerden ibaret olup ne kadar dalgaya alsan da eğrilmeyecek bir davranıştır Benim demek istediğim yaşla ilgili değil kötü amaçlarını burada alelen yapmaları yazmaları

• Kötü amaçlarını burda yapan adama adam mı diyeceğiz? Ego tatmini organizmadan ibaret olsa gerek. Aslında dediğin şey yaşla ilgili. Çünkü sen bunu o yaştaki adamdan görünce garipseyip tepki veriyorsun. Burda yaş sınırı 10 olsa ve o çocuk yazsa gülüp geçersin. Onu o adam yapınca sıkıntı doğuyor. Dediğinde de haklısın. Katılıyorum

• bir iki değil bir kaç tane ve kötü ve iğrenç burasıda ekmeklerine yağ ortamı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Toplumumuzun cahilliğinden kaynaklanan bir durum olsa gerek.

0|0
    0|0
    • cahillik olabilir ama üniversite mezunu da aynı çoğu hemde buna ne dersin

• neler var geçen eminönüne gidiyorum arkadaşımın yanına vapurdan tükürdü kız gözümün önünde

• yaşımdan büyük cümleler kuruyorum.hani bana alkış?

0|0
    0|0
  • Dalga geçmek için yazıyor çoğunluk çünkü

0|0
    0|0
  • bu sitede tanıdığım iki tane olgun insan var sadece çok cevaplara bakmıyorum tanıdığım dedim sadece (sen daha yenisin deme bilmem kaçıncı kapatıp açtığım hesabım :D)

0|0
    0|0
    • Yazdıklarına bakıyorum yaşına bakıyorum pes diyorum

• merak ettim:)

• duyduğunda ayıplarsın

Erkekler Ne Diyor 5

• her şeyin başı eğitim. eğitim bozuk ise gençler ne yapsın. okullar da ciddiyet yok bir vizyon yok. sınava çalış geç al diplomanı böyle rezalet bir sistem olmaz. Almanya gibi Amerika gibi bir sistem olmalı. ayrıca medya ve hükümletin ciddi bir üslup ve görünüm bozukluğu var bunlarda insanları etkiliyor

0|0
    0|0
  • Milletin ruhu genç:))

0|0
    0|0
  • yaşının insanı olayı başkalarının senin hayatını kontrol etmesi demek insan istediği gibi hissettiği gibi davranmalı bence yoksa kendi hayatını yaşamız olmaz

0|0
    0|0
  • kimin ne amaçla buarda olduğunu bilmiyoruz onun için pek konuşulacak bir şey olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • siteyle ilgisi yok eğlence varsa herkes kopar. millet bunalmış işten güçten geyik yapıp eğleniyolaar . bunlarla değerlendirmemek lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...