Arkadaşlar anketörler hakkında ne düşünüyorsunuz???

özellikle eve gelen anketörler hakkında dün komşu gelecek diye kapyı aniden açtım tövbe tövbe sapık gibi biri kartını kimliğini gösterdi anket yapabilirmiyim dedi defol dedim anketini sokakta yap polisi arayıp şikayet edicem dedim ya bu anketciler evlere gelmesinler sokakta yapsınlar ya dün korkudan tir tir titredim ona kapyı açan komşununda allah cazasını vermesin

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanlar erkeklerden daha farklı düşünebilir.Ortalıkta sapık çok . Özellikle İstanbul gibi her türden insanın bulunduğu bir yerdeyseniz.Bu durumda anketör olmasına gerekte yok herhangi bir satıcı da olabilir eve gelen . Hırlımıdır hırsızmıdır bilemeyiz.Bunun dışında anketörlük part time iş arayanlar için iyi bir fırsat olabilir. Gidersin sana verilen konu hakkında anket yaparsın ve günlük ücretiniya da yaptıığın anket üzerinedene ücretini alırsın. İş bulmak kolay değil. Ne hakkında anket yapıldığı da önemli benim için öyle her ankete cevap vermiyorum.

Buna ek olarak kişileri fişlemek içinde anket yapanlar var. Buna dikkat etmek gerekir.Sonuç olarak anketörlere kötü gözle bakmıyorum. Ancak anket konusuna göre cevap veriyorum

0|0
    0|0
    • tamam ama evelere gelmesinler dışarda anket yapsınlar okullarda hastanelerde parklarda anket yapsınlar ben dışarda anket yapanlara birşey demiyorum

• Belki de ev hanımları ile ilgili anket yapacaklardır. Bu durumda ev hanımları da genelde evde bulunur. :/ Benden bu kadar.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hic sorma Ben nere gitsem beni buluyorlar biktim artik gina geldi..

1|0
    0|0
    • hayır eve gelenleri diyorum kızkardeşin evde tek olsa bilmeden açsa korkmazmı

• Korkunc bir durum haklisin oluyor boyle isler burasi turkiye alismak lazim..

• degişik fantazileri yoksa eger ekmek parası olabilir

0|0
    0|0
    • hayır ya nedemek mahkemeye vereceksin eve gelip anket yapılmaz rahatsız edilmez insanlar

• haklı olduugunu düşünüyorsan kesinlkle ver amaan ne ugrasacam deme

Kızlar Ne Diyor 3

• Adam seninle yatabilir miyim falan dememiş sakin ol sadece anket yapabilir miyim demiş hayır deyip kapıyı kapatabilirsin saygısızlık yapmanın gereği yok bence

0|0
    0|0
    • eve gelmesinler ayıp birşey insanlar rahatsız oluyor ayrıca anket ayağına gelip neler neler yapanlar var sizlerde açmayın apartman kapısını ne olur ne olmaz dimi sonuçta korkuyor insan

• evet korkulur ama eve gelip gelmeyeceğini onlar seçmiyor ki patron eve git derse eve gidiyor sokakta anket yap derse sokakta anket yapıyor

• ah o şirketler ah

• adam bişey dememiş ki anket yapabilir miyim demiş niye bu kadar büyüttün anlamadım.bana gelince ben anketörlere kapı acmıyorum

0|0
    0|0
    • ben yanlışlıkla açtım işte komşu bekliyodum gelecek diye kapı gözündende bakmadım evdede tektim yani

• he sapık felan deyince bende tavizde bulundu sandım baştada.ne yalan söylym bende tedirgin olurum evde tekken açmam felan kapıyı ama adam tacide bulunmadıysa polise şikayet etmene gerek yok bir dahakine bakarsın iyice açmazsın onlarında işi anket yapmak:D

• hayır öyle birşey yapmadı da benim önyargılarım var anketçiler eve gelmesin dışarrda anket yapsınlar

• Hiçbir şey.

1|1
    0|0
Yükleniyor...