İnsanlar neden böyle?

Düzenli spor yapan birisiyim. Fitness ve pilates ile uğraşıyorum. Bugün bir arkadaşımla konuşurken bana yediğim her şeyi kısıtlayıp kısıtlamadığımı, sürekli salatayla mı beslendiğimi sordu. Ben de "hayır kendimi asla kısıtlamam sadece mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye çalışırım ama sevdiğim tatlardan da hiç vazgeçmedim örneğin sabahları kahvaltıda çok az nutella bile yiyorum" dedim o da "aa nutella mı spor yapan insan nutella mı yermiş, ben de bana tavsiye verecek biri olduğunu sanmıştım sen önce kendin beslenme düzenini düzelt bir ondan sonra senden tavsiye alırım" diye baya bildiğiniz şakayla karışık alay etti. Halbuki ben 2 senedir düzenli spor yapıyorum, kaslarım falan her şeyim yerinde fiziğim düzgün. Gün içinde yediğim bir kaç çay kaşığı nutellanın bana zararı olacağını sanmıyorum ki oluyorsa da sporla yakıyordumdur zaten. Çoğu insan gibi okul çıkışı koştura koştura eve gitmeyip, salonlarda ter döküyorum az biraz saygıyı hak ettiğimi düşünüyorum. Vizelerimin finallerimin yoğun olduğu dönemde bile aksatmadım, hep gittim. Demek istediğim insanlar neden özellikle spor/beslenme konusunda bu kadar alay etmeye meraklı? Merak ediyorum.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• yakıyorsan bir kavonoz ye

ki bunun için tüm gün definasyın koşusu yapman gerek neyse biraz zor lakin yaktıktan sonra bir önemi yok

i, şin içine girmeyenler hep salakça yorum yapıyorlar

nan ben başardım en büyük kanıtı gözlerinin önünde adam birşey diyorsun ukala ukala sen ne anlarsın yapıyor

içinden sövüyor insan

1|0
    0|0
    • aynen öyle, sürekli bir kulp takmaya uğraşıyor bazıları artık kendileri üşendiğinden midir nedir çözemedim

• insanların anlatııklarına değil yapabildiklerine bak anlatırken herkes müthiş bapşarılı süper
      hadi deyince elini kaldıracak mecali yok

onlar hep düşünecek ve yarın diyecek 40 yaşında şeker hastası olduklarında yanlarından geçen 18 likler olarak bu gerçeği göstermiş olacağız

En İyi Kız Görüşü

• Tatlim seni kiskaniyorlar aldirma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kedi uzanamadığına mındar dermiş takma

1|0
    0|0
  • bosver ciger kedi ikilemesi diyorum..

1|0
    0|0
  • Sanki bana Allah (c. c) yolunda bir şey yapıyon spor yapanlar saygıyı mı hak ediyor muş.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kanka bunu burada soyliycegine git kiza soyle rahatka

0|0
    0|0
    • yüzyüze olduğumuzda söyleyeceğim mutlaka

• Canm onlari takma yoksa insan inanki deli olur bosver

0|0
    0|0
Yükleniyor...