Kızlar sorum ozellıkle sıze

bır bırlıktelıgınız olsa ..hamıle oldugunuzu ogrensenız..bebegın babasıda bebegı ıstemedıgını soylese napardınız..aldırmanızı soylese aldırımıydınız

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi eğer belli haftadan sonraysa kürtaj yaptıramazsın tabi dini inancın varsa diye söylüoyurm...ha yok din vs önemli değil dersen aldır evet...ama şuda bir gerçek ki ailen bilmiyorsa zaten yapabilecek pek birşey yok durumun sonu belli yani...allah yardım etsin ne diyim

0|0
    0|0
    • ole bısey olursa aılem orenır onunda kusura bakmasın kımsenın keyfı ıcın cana kıyılmaz...

Erkekler Ne Diyor 7

• güzel kardeşim hayatta pişman olacağımız şeyleri yapmamak lazım ama okuyorsa eğer imkanın varsa kıyma bebeğe ama yoksa imkanın Allahım affetsin aldır başka çarem yok diye düşünüyorsan rabbime sığın kardeşim olmuşa çağre yok fakat o can artık olurmuş ona ruh üflenmiştir kendine ve bebeğe iyi bak allaha emanet ama durumunu bilmiyorum fakat aldırmazsan iyi olur aldirmayip doğurduğunda direk yetiştirme yurduna vereceksen aldır...

0|0
    0|0
    • yokk kardesım dogurduktan sonra neden yetıstırme yurduna verıyım bakaarım

• Doğacak bebeği belli bir dönemden sonra aldırmak cana kıymaktır, ister sevgiliniz olsun, isterde eşiniz olsun, insan olan insan bunu yapamaz.

0|0
    0|0
  • başk bir seçeneğinvar mı??

0|0
    0|0
  • yaptıysam sahip çıkarım ona.

0|0
    0|0
  • almasını biliyorsunuz bunu da aldırırsınız

0|0
    0|0
  • aldırma gonul aldırma

0|0
    0|0
  • insanlık denen nesne yok olmuş..

ALLAH ın verdigini kullar aldırıp çöpe atıyor

0|0
    0|0
    • ole bn kurtaj taraftarı deılm ..zaten hamılelık gbı bı durum yok suanlık..ama olsa aldırmazdım heralde ne olursa olsun

Kızlar Ne Diyor 14

• Türkiye gibi bir yerde evlenmeden hamile kalanlar en acınası insanlar bana göre üzülüyorum yani gerçekten. Korunmamanızın sebebi neydi. Dikkat etseydiniz keşke. Al sevgilini karşına konuş. Bebeği istemiyorsan biraz dikkat etseydin keşke deseydin. Bu da bir can falan de. Ne yapacak acaba? Her şeyi sana yükleyemez.

0|0
    0|0
    • bı soz vardır bılırmısın acıma yetıme doner bılmem ne bılmem ne benim ole bseyım olsa zatten babası cıkar bpasa pasa babalıgını yapar yaptırtırım ..kımseye acıma bakarsın bı gun senın basında

• Allah Korusun!

• Düşüncene kalmış bir şey bir dava acman onunda hayatını karartır karşılaşmak istemem ama bir şey olmuşsa bunun ağırlığını omuzlarına almak ZORUNDA almaz kaçarsa yapışırım hukuken yakasına

0|0
    0|0
  • bir ömür boyu bide vicdan azabı çekmek var, neticede oda bir can.

0|0
    0|0
  • Asla aldırmazdım büyük konuşmıyım ama Allah herkese rızkını verir bakardım

0|1
    0|0
  • hayır tabikide

0|0
    0|0
  • ailende istemeyecektir anne olduğunda çalışman ve hem kendi kem bebeğin masraflarını karşılaman zor tek başına olacak iş değil aldırmak en iyisidir

0|0
    0|0
  • O çocuğun günahı ne? Evli olmayan iki insanın yaptıkları bir hatanın bedelini ödemeye onu zorlamak kul hakkı olmaz mı? Onun yaşamaya hakkı yok mu?

0|0
    0|0
  • Of bilmiyorum.. Aldırmam:/ Benim çocuğum o ya.

0|1
    0|0
    • Babasının allah belasını versin.

• bosver kardes sıkma canını ...hamılemıyım bılmıyorum ama belırtılerı var gbı ıkı uc gun daha gecsın test yapıcam..ama pozıtıf olsa kıyamam heralde

• ya ne bileyim canının parçası o senin:( Ne zor bir karar.. :( Ben çocuklara aşırı düşkünüm. Ne olursa olsun aldırmazdım. Ama sen eğer bu durumu kaldıramayacaksan yine senin kararın..

• öyle bişey olmadığı için bn hamile kaldığımda evliydim :D

0|0
    0|0
    • zaten evledndıkten sonra demıyorum...ewlenmeden once olsaydı napardınız dye sordum

• asıl annelık nedır bılıyomusun bu benim fıkrım tabıkı ...ne kadar zorda olsan da cana evladına kıymamaktır...evlendıkten sonra dogan bı bebegın sıkıntısı olmaz bnce ...annelık farlı bsey benim dusuncem...

• ya iyide ben yaşamadımki bilemm naparım belki doğururdum ki burdan konuşması kolay heralde aldırmazdım ama çocuk içinde çok zor ya allah kimseye vermesin böyle bişey

• ona sormaya gerek yok.aldırırım.

0|0
    0|1
  • Ben aldırırdım.evet cok acı. Ve senin için çok zor birsey :( cunku o cocuga yasamayı hakettiği bir hayatı veremedikten sonra istenmeyen bir cocuk dunyaya getirmenin, hayatı boyunca onda acılıcak bu yaraya sebep olma

0|0
    0|0
  • babasız büyümesine kıyamazdım sanırım

0|0
    0|0
    • canına kast edecegıme babasız buyumesı razı olurdum

• öbür boyu onun bir tarafı eksik kalırdı dayanamazdım üzülmesini görmeye.

• pekı erken gebelık belırtılerı oldu sende adet gecıkmesı dısında yaranı degısıorum özur dılıyorum ama

• ben aynısını yaşadım ve daha dun kurtaj oldum aldırmak zorundaydım

0|0
    0|0
    • gecmıs olsun... . uzuldum

• cok acı bı durum allah kımseye yasatmasın...

• amın kardes

• aldırırdım tek basıma cocuk bakamam buyuk sorumluluk

0|0
    0|0
Yükleniyor...