Kadınlarda koldaki tüylere ben mi çok takılıyorum acaba???

Hatuna bakıyorsun bir içim su. Ama kolları gör erkek gibi. Ya arkadaş kadınsın sen ya, bacağını,koltuk altını, özel bölgeni filan ağda yapıyorsun bir kol mu zor geliyor arkadaş, heryeri temizleyip orayı bırakmanın amacı ne? Özen göster biraz yaaa... Erkek gibi kıllı olmanın bir anlamı yok. Bunu söyleyince abartıyorsun diyorlar... Artık bir hatunu gözüme kestirdiğimde ilk bu konuda dikkatli mi ona bakar oldum...

Güncellemeler:
Erkekler fazla yazmamış ama kim ne derse desin, erkekler kıllı hatun sevmez...

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Bunları konuşurken bir de o kadının yerine koy kendini.Sürekli ağda sürekli cımbız.Sizin umrunuzda değil tabi alsanızda almasanızda farketmez.Biraz empati kurun.Dersin ki koltukaltı bacağı kıllı ona lafım yok ama yüze kola laf etmeyin bari.

4|1
    1|0
    • Maydonozu kizdirmayin :-) Allah sabir versin isiniz zor..Ben kola takmiyorum no problem yani..

• o kadar aldıktan sonra, o mu zor geliyor diyorum. vücudun her yeri mis gibi kollara bakıyorsun orman gibi iğrenç arkadaş iğrenç kadına hiç yakışmıyor...

• empati yap biraz sende dayanamaz o kadar şeye insan.sen hiç ağda yaptırmak nasıl duygu tattın mı hemde sürekli ?

• erkeklerınde orasından burasından kıl fıskırıyo ama bız sesımızı cıkarıyomuyuz ozaman sızde hayvanmısınız alın

6|0
    0|0
  • ooldu canım. siz orman gibi bacağınızı kolunuzu her haltınızı uzatın :) bir hatun kolunda çıkan azcık tüyü aldırmadı diye bakımsız olsun.. beğenmeyenin canı cehnneme :D

6|0
    0|0
  • haklısın ama siz erkeklerin sırtı ensesi göğüs tarafını görünce bizdede o durum yaşanıyor bizde kol kalıyor mideniz bulanıyor abi bide bizi düşünün ne büyük bir eziyet o görüntüye şahit olmak yekkkkkkkkk

4|0
    0|0
    • aynen ya bir erkegin bence sirtinda ensesinde kil falan olmamasi gerekiyor

• Allahıma şükürler olsun öyle kıl yumağı değilim :)

• işte diyorum ya biz ne haldeyiz diye şikayet eden yok bunlar kalkmış kol kılından şikayet ediyorlar :P

• siyah ve cok varsa bencede görüntü kürliliği hoş durmuyor cıks cıkss

1|0
    1|1
  • çünkü aldıkça daha çok çıkıyor kolda bir de alması diğer bölgelere göre daha çok acıtıyor ben zaten beyaz tenliyim kolda pek kıl yok almıyorum ama ona bile belli olmasın diye sarartıyorum kılları haklısın sen de güzel durmuyor dikkat eden de pek kadın yok

0|0
    0|0
    • benim en son yapacagim sey tüylerimi sarartmak olur

cünkü tüyleri sarartince isikta ne kadar kötü duruyor bunun farkinda misin :)

illa agdayla almak zorunda da degilsiniz ki mesela kol icinde tüy dökücü kremler var :)

• herkes doğal sanıyor zaten beyaz tenli olunca hem ince hem seyrek hem de çoğu sarı kıllarimın arada kalanları sarartıyorum sorun olmuyor. tüy dökücü kremler nasıl arttırıyor ve kalınlaştırıyo biliyor musun kılları ben de asla öyle bişey yapmam

• aldıkça çoğalır mantığıyla gidersek vücuttaki diğer yerlerde de aynı o zaman...

• iyi yapıyorsun bekar bir hanım temiz midir konusunda en iyi fikir verici yer oralar ben bayan olarak hangi cinsiyette görsem iğrenirim o kıllardan:)

0|0
    1|0
  • Kimse senin göz zevkine hitap etmek zorunda değil.

3|0
    1|0
    • Benim göz zevkim değil, bir kadının bunun kişisel bakımın gereklinden biri olduğunu bilmesi gerekir...

• tüy hava aldırma aracı o yüzden kol tüyü alınmaz yoksa kol büzüşür ayrıca esmerlerde çok tüy oluyor

0|0
    0|0
    • Hava aldırma? Ne alaka?

• evet aslinda öyle ama ben yine de alinmasindan yanayim :)

• ayyy bende hic sevmiyorum bayanlarin kollarinda kIL görmeyi cok itici duruyolar ya

ama bazen bazi erkelerde cok asiri killi oluyorlar onlarda da itici duruyor bence

0|0
    1|0
  • benim kolumdakiler çok sarı ve kısa onlarıda mı almak gerek:/daha neler

1|0
    0|0
    • Sarı ve kısa çok istisna belli olmuyorlar, bildiğin erkek kolu gibi kapkara, upuzun orman gibi kollar...

• bence sarilarda isikta cok cirkin duruyolar

• beğenmeyen çeker gider

• sen cok takılıyosun .

1|0
    0|0
    • Takılmayacak gibi değil ki bizim türk kızları...

• haklısınız . yalnız bildirim geldiği için başka bir yerde tartısılırsa memmn olurum

• Benim çevremde sadece türk kızları var. Başka milletlerde durum nedir bilemem...

• yok ben de bakıyorum.çüşeroyy deyip kafamı çeviriyorum.

1|0
    0|0
  • kılın kalınlığına ve rengine bağlı olarak değişir ben almıyorum mesela ama kıllarım dikkat çekmiyor

0|0
    0|0
  • kol koltuk altı bikini bölgesi kılıyla aynı değildir kalabilir ne olucak orası fazla alınmazki hem ...

1|0
    0|0
    • Ama çok kötü duruyor ya, bakıyorum benim kolumdakilerden fazla var, iğrenç ya...

• o insanın yapısına bağlı bana iğrenç gelmio fazla olanda göstermesin bir zahmet kaç kalın diye iğrenio musun sen?

Erkekler Ne Diyor 3

• hay azını kılsız kızlar öpsün lafı azımdan aldın. Kızlardan soğuyorum yeminle...

0|0
    0|0
  • Memelilerde tüy olmaz kıl olur bu da benim bilimsel cevabım.

0|0
    0|0
  • Buz gibi soğurum kolı gıllı hatundan

0|0
    0|0
Yükleniyor...