rkekler kendilerine yüz vermeyen kızların peşinden mi gitmekten hoşlanır?

siz erkekler kendinizden kaçan yüz veryeyen uzak duran kızların beşinden mi gitmekten hoşlanırsınız? aşk sevgi bakımından kaçanın peşinden mi gidersiniz? gercekten kacan kovalanır mı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• kaçan kovalanır evet ama bende kaybeder , o bir uzaklaşırsa ben 10 uzaklaşırım .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yok öyle bişey , ben sevdiğim kızın peşinden giderim sadece , eğer insan gibi tepki vermiyorsa da bırakırım .

Aşk sonuçta tek kişilik bir olay değil dimi ?

Dalga geçip olaya gayrıciddi yaklaşan da öyle tiplere mahkum olur.

0|0
    0|0
    • sevdiğim kızın pesneden giderim diyosun ya benim sormak istediğimde szdn kacanlara mı aşık olursunuz

• Kacanlara değil sevdiğime aşık olurum , ben aşık olduktan sonra kaçarsa ,keyfi bilir. Ama sırf aşık olayım diye kaçarsa , yine keyfi bilir :) .

Kaçmak bir nevi çekingenliği temsil eder , utangaçlığı . Yani , bir başkasıyla çıkmamıştır, erkeklere yabancıdır vs. Tabiki bu onun temiz ,değerli olduğu hissi uyandırır, çoğu erkek tarafından tercih edilir , uyarıcıdır . Böyle kızlar , bu tür kız arayan erkekler tarafından tabiki de artan bir ilgiyle aranır. Gönül kaçanı kovalardan kasıt bu aslında.

• kaçana göre değişir...

0|0
    0|0
  • Hiç adetim değildir mecnun gibi bir kıza saplanıp kalıp durmadan onun peşinde koşmak tamam kız naz yapar ama öyle kendimi peşinden sürüklenecek duruma da sokmam o da beğenmişse beni zaten fazla naz yapmaz süründürtmez peşinde..

0|0
    0|0
  • Yok oyle birsey. Adimimi atarim, karsilik gelmezse on kati uzaklasirim. Onu mu cekecegim?

0|0
    0|0
  • kaçmasalar olmazmı

0|0
    0|0
  • aklımın kacırdıgı ama kalbımın kovaladıgı kızın pesınden gıderım

0|0
    0|0
  • evet kovalanır ama iğreç bir durum bu durum pek fazla uzun olmaması lazım yoksa b.ku çıkar:)

0|0
    0|0
  • İğrenç olmadığı sürece. Tatlı kızın peşinden giderim tabi öcne bana gitme şansı vercek.

0|0
    0|0
  • lisede 1 kızdan hoşlanmıştım kız kaçıyordu bırakmıştım işim yok onlamı uğraşıcam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cükümüz yok diye ötekileştirmeyin.meyin ! :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...