Başınıza böyle bir olay gelse ne yapardınız?

Bugün otobüste bakırköye giderken yaşlı bir teyze kucağında küçücük bir bebekle otobüse bindi ve tam otobüsün ortasında kaldı ne ileri ne geri. Bir eliyle demiri kavrarken diğer eliylede bebeği sıkıca tutmaya çabalıyorduki yakından bir abla teyzenin kucağındaki bebeği almak için uzandı oda ne bebek oyuncak aynı canlı bebek gibi giydirmiş :DZAsdubdu Çığlık atarak güldüm tutamadım birden kendimi ve merak ettim ben olsam neyapardım yardım sever ablanın yerinde olsanız o anda siz neyapardınız ?

• Ne yapıcam olur böyle şeyler biri yer verinceye kadar tutarım bebeği.
    25% (3)50% (1)29% (4)Oy Ver
  • Bi garip olurdum çaktırmadan geri verirdim.
    25% (3)50% (1)29% (4)Oy Ver
  • Anaaaam oyuncak bebek gibi aynıııı nekadaar tatlııı.
    17% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
  • Aynı bunun erkeğinden kaynımdada var kertelimmi teyze?
    17% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
  • Bebeğin üstüne oyuncak yazar geri verirdim. Ben yandım eller yanmasın :Dasd
    16% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• ilginç bebeği yokmuş teyzenin delimiydi yazııkk..

buyurkızım napıyon.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• "toruna mı aldın ? " derdim

0|0
    0|0
  • kalkar yer verirdim durumun farkına varınca hem üzülür hem gülerdim tabi şaşkınlıkta cabası olurdu

0|0
    0|0
  • B şıkkı ben gülemem o durumda ya belki akıl sağlığı yerinde değil o yuzden gülmem yani :S

0|0
    0|0
  • seninki iyi gene ben kadının birine "hamilesiniz buyrun oturun" dedim , kadının bir "hamile değilim!" demesi vardııı bir daha yaşamak istemem o anı:))

0|0
    0|0
    • HAhaaa sen çok tehlikeli bir giriş yapmışsın ama :D

• o göbegi görsen sende yapardın aynısını:D biraz diyet yap kızım diyesim geldi:D

• Kalkar yer verirdim hem bebekten hem teyzeden kurtulmuş olurdum

1|0
    0|0
  • Kıyamam ya teyze kimse yer vermiyor diye oyun mu yapmış acaba yoksa akli dengesinde mi sorun var :/ Yinede hiç bozuntuya vermezdim gülmezdim teyzeye yer verirdim.

0|0
    0|0
    • Bende anlayamadım torununa götürüyodu belkide anormal görünmedi bana hareketleri:D daha çok bebeği alıp bozuntuya vermeden geri bırakan ablaya güldüm hemde öyle böyle gülme değil :D:ASdd

• Aynen ilk defa şahit oldum işin kötüsü bitek ben güldüm :| bütün 55 lik amcalar bana bakıyo noldu diye :D

• :D ben çok utanırdım

• öncelikle yaşlı bayana yer verirdim oturması için. Oyuncak bebeği görseydim gülerdim sadece :)

0|0
    0|0
  • Ne yapıcam olur böyle şeyler biri yer verinceye kadar tutarım bebeği.

0|0
    0|0
  • Şaşırırdım ve geri verirdim,üzülürdüm:(Kadının psikolojik sorunları olb diye düşünürdüm..

0|0
    0|0
  • Bebeğin üstüne oyuncak yazar geri verirdim. Ben yandım eller yanmasın :Dasd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• teyzenin taktik iyiymiş baktık yaşlılık para etmiyor yer vermşiyorlar otobuste bide bebek eklemiş . :D

0|0
    0|0
  • dalmış bakışı yapardım bir yere dalmaya çalışırdım, olayı görmemiş hesabı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...