Eski Sevgilim Beni Hala Seviyormu ?

Bir arkadaşın doğum günü partisinde karşılaştık onla sürekli gözlerini kaçırdı bakmamaya çalıştı arkadaşlarıda aşıksın sen aşıksın diye şarkı söylediler benim duymamı saglayarak sonra benim dogum günü olan arkadaşın işi cıktı dedi sen onla oturmaya git bende geliyorum oda gel oturmaya gidelim dedi sonra geldin ama geç kaldın parti bitmişti dedi bende kaçta başladı filan dedim söyledi sonra dogum günü olan arkadasım dedi sen ben o 3 müz bulusuruz 2 hafta sonra ayarlayabilirmisin dedi sonra giderkende eve eski sevgilim tokalaştı benle sizce beni hala seviyomudur unutmamısmıdır yoksa o gün arkadaşçamı davrandı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sanılanın aksine erkekler dahada hunharca intikam alma konusunda oldukça yetenekli erkekler vardır be bunlar rollerini iyi oynarlar bu konuda dikkat et can yakıcı olabilir bir erkeği intikamı :)

• yok asıl ben intikam aldım umursamadım onu :D

• :)

Erkekler Ne Diyor 8

• bu yaşlarda olur böyle şeyler.seviyo gibi

• bilmem ki :D

• Heee omrunun sonuna dek seni sever o ..

• Hee sorma

• Git ona sor? Büyüyün artık utanmayın çekinmeyin bu kadar. Daha sağlıklı olur iletişim kurmak.

• yok ya ne soracam o söylesin bana :D

• sıradan davranmış boşver asıl sen kendine sor hala onu mu seviyorum diye.

• :)

• dedi naber dedi iyidir dedi ne dedi dedi ne dedi kim dedi kim ne dedi boşver eskiyi birkere bittiyse birdaha eskisi gibi olmaz.

• bitmişse bitmiştir :D

• aynen max paynen :D kurcalamaya gerek yok

• anlamadım biraz daha açarmısınfff

• acarım

• Çok klişe olacak ama:Ex'ten Next olmaz:)

• :)))))))))))

• hayır sevmiyor...

• Olabilir.

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadaşça davranmıştır.

• olabilir .

• hımmm olay biraz çetrefilli..sen dönmeye geri dönmeye razı gibisin

• bilmem görünce öyle hissetim ne güzel görmüyodum :D

• Öncekileri Göster
    • ben kıskanıyodum kardeşim dedigi kızları bile oda aşırı kıskanclıgın yüzünden sogudum senden dedi ama ben haklıyım kardeşim dedigi kız saat 11 de gel parkta bulusak diyodu oda dedi bir derdi olsa senin kardeşim dedigin erkege gitmezmisin bende dedim giderim ama gece degil dedim öyle ayrıldık işte sogumuştu

• neyse iççinden gelenı yap

• seviyor hala

• olabilir .

• Of alak bullak iliskiler kurtulun eski sevgililerden.

• inşallah kurtuluruz .

• aşıkmış sana :)

• öylemi dersin :)

Yükleniyor...