Ben motor kazasında ölmüş olsaydım, ne düşünürdünüz?

Ben motor kazasında ölmüş olsaydım, siz de bunu duysaydınız bir şekilde, ne düşünürdünüz?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• yazık olurdu be :D ama kimsenin haberi olmazdı siteden yani nasıl olsun ki dimi D:

0|1
    0|0
  • Dikkat et demiştim yaa neyse Allah rahmet eylesin Allah toprağını bol etsin...

0|0
    0|0
    • saol senide çağırimmi:))

• ben yanlız naparım oralarda:)

• yalnız demek istedin heralde :)

Hem yalnız değilsindir çok giden var oraya elbet bir gün bende geleceğim o zaman kavuşuruz :P

• çok gençti. yazık oldu. keşke motoru bırak deseydim. allah rahmet eylesin. derdim herhalde...

0|0
    0|0
  • çok iyi çocuktu üstelik gencecikti allah rahmet eylesin derim

0|0
    0|0
  • Hmm.. Yazik oldu. Allah rahmet eylesin derdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben gidip simdi senin diger soruna yanıt yazdım... Ulan galiba yazdıklarıma bıyık altından güldü ve dikkate almadı , yazık oldu adama, off ya..diye üzülürüm sıkılırım. İki teker aşkını cok iyi biliyorum ama bir şeytani araç olarak da insan icin cok risk tasıdıgını yasayarak gordum. O nedenle cidden "bile bile ölümü secti yazık" derdim

0|0
    0|0
  • Önceki sorunda cevap olarak net bir şekilde motoru bırak demediğim için üzülürdüm.

0|0
    0|0
  • Vicdan azabı. Çünkü bırakmak dedim diğer soruda.

0|0
    0|0
  • Ben sana yavaş dememe rağmen beni dinlemediğin için Kesin ben tavır yapardım

Allah korusun... Ölünün arkasından tavır yapan da tek ben olurdum

0|0
    0|1
  • bizi dinlemedi böyle oldu.allah rahmet eylesin iyi adamdı mekanı cennet olsun derdim..

henüz yaşadığına göre bu saatten sonra motosiklet kullanmıyorsun abicim. burdaki bütün arkadaşları da sana motoru bıraktırmaya davet ediyorum.:))

0|0
    0|0
  • 3 günlük dünya allah rahmet eylesin deyip geçer millet. gerçekten üzülürler mi ? hayır.

0|0
    0|0
  • hızlı yaşadı, hızlı öldü...

0|0
    0|0
Yükleniyor...