Arkadaşlar günde 40 dakika yürüyüş yerine 40 dakika mekik çeksem olur mu?

Merhaba arkadaşlar size bir konu hakkında danışıcam. Kullandığım ilaç bende insülin direnci yaptı ve daha çok yemek ve aşırı tatlı yiyerek 5-6 kilo aldım. Onları vermek istiyorum. Diyetisyenim bana bir liste verdi ve günde 40 dakikalık yürüyüş yap dedi. Havalar malum soğuk. Onun yerine günde 40 dakika mekik çeksem sizce iyi olur mu? Boyum 1.58 kilom 55 bel yanlarım var çok rahatsızım onlardan..
şimdiden teşekkür ederim

Güncellemeler:
egzersiz önerirseniz sevinirim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyüş yerine mekik çekersen yağlar erimek yerine sertleşir

0|0
    0|0
    • öyle mii :/

• sorun orda işte hava soğuk diye çıkamıyorum dışarı bağışıklığım düşük. ip atlamak nasıl peki?

En İyi Kız Görüşü

• 40 dakika mekik seni zorlar bence.. Tek hareket yapmak yerine 45dakika-1 saat süresince hareket yap veya dans et..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• 40 dakika dans et :D 40 dakika mekik ne demek ortadan 2e ayrılırsın :D

0|0
    0|0
    • hahaha :D 40 dakika ip atlamaya karar verdim:D nasıl?

• mantıklı 2 ser dak ara ile 30 saniye dinlen inan 20dak. sonra pertsin :D tüm kasların calısır. ip atladıktan sonraki gün konusalım :D ne vaziyettesin.

• Yürümek ile mekik? İkiside farklı kas gruplarını çalıştırıyor. Eğer yanlardan şikayetciysen mekik çek tabiki ama sadece düz mekik değil diğer türlerinide yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 40 dakika boyunca mekik çekebilceğini sanmıyorum ama eğer diyorsan ki çekerim, yine de olmaz. diyetisyenin ne diyorsa onu yap vardır bir bildiği ;)

0|0
    0|0
    • Bana yazın söylemişti ve ben he gibi alternatif egzersiz sormadım :)

Yükleniyor...