Neler yapabilirim kıskanmamak için ve seviyor mu sizce

sevgilim ile kavga ettik ayrıldım sonra pişman oldum bunu aradım falan bana kendini güvendir güvenmeyi öğren beni sıkmayacağın bir daha ayrılıp durmayacağın zaman gel dedi yani düzelip öyle gidecekmişim ona öyle söyledi ben nasıl güvenirim ona çok kıskancım bazen farketiyorum ama oda kıskandrck seyler yapıyor üstüne üstlük şimdide ayrııyız diye twitter acmış niye acar ki bekleyememiş düzelmemi bile o kadar hiç biey yapmadan bekle demiştim sizce güvenmeli miyim nasıl güvenilir bir erkeğe ve beni seviyor mudur böyle diyen biri ben ayrılınca bile mesaj attım dün günaydın dedim cumasını kutladım cevap bile vermedi tekrar tekrar yazınca baska seyler sonunda yazdı sizce seviyor mu

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• kıskanmak güvensizlik değil ki. eğer bekleyemediyse seni ve kıskandırmaya calısıyosa nasıl güvenebilirsin kii. seni kendıne bağlamaya calıstıgını sanıyo ama tam tersi soğutuyo. güzelce konusmalısın kıskandırmamalı seni

0|0
    0|0
    • çok olaylar yasadk işte yine bir kızı sordum hemen benböyleyim falan bundan sonra gidip geldiği yaptıgım şeyleri söylemicem diye cıkıştı ayrıldım pişman oldum onu aradım öyle dedi sonra bir baktım face acmış falan:(

• güvenemezsin bence bundan sonra.. ona 'eğer sana güvenmemi istiyosan daha fazla güvenimi sarsma, sözlerinle yaptıklarınla dahada zorluyosun beni.' demelisin sadece bunla kalmamalı içindekileri dökmelisin terslerse yappcak bişey yok. üzgünüm ki saygı bitmiş, sevgiyi parçalamış. Daha doğrusu sevgilin böyle istemiş

• İkizler burcu mu :D

0|0
    0|0
    • hayr boğa

• O güvenmen için bir şeyler yapıcak ki güvenesin yani ayrılır ayrılmaz twitter açıyosa falan nasıl güvenebilirsin ki. Bunun için bir şey yapmıyo sadece boş boş bana güven diyosa güvenemezsin tabi.

Yükleniyor...