Eşinizin,nişanlınızın işyerindeki kişilerin ilişkisinden dolayı fırça yemesi durumunda ne yaparsınız?

Nişanlımla ayrı şehirlerdeyiz hafta sonları bir hafta o gelir bir hafta ben giderim.Eşinizin,nişanlınızın tatıl gunlerınde yanınıza geleceğini bilen ahlakdan yoksun karakteri bozuk kompleksli amir müdürlerinin laf söylemesi ve bu durumun ilişkinizi etkilemesi durumunda ne yaparsınız?Kendımı zor tutuyorum bir kaşık suda boğasım geliyor bu kısılerde kimin eli kimin cebinde olmayan bir ahlaki yaşantıya sahipler. Kaliteli ve düzenli mutlu bir ilişkimiz var.İşyerine sık sık çiçek pasta gönderip onu mutlu ve onure ederim.Nişanlımın bu sahip olduklarını çekemeyip laflarıyla çok üzüyorlar ve nişanlım laf ederler diye çoğu zaman ilişkimizde oradan laf duymamak adına kısıtlamalar yapıyor buda beni çok üzüyor.Yersız mi üzülmem diye düşünüp kızgınlık duyuyorum o ınsanlara

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• onlara ne b*k yemek düşüyormş dış kapının dış mandalları

0|0
    0|0
    • 5 6 ayı var tayınının cıkmasına nişanlım cok hassas dayanamıyorum gıdıp dalcam bırıne bugun yanıma gelıcek sabah hungur hungur aglıyor telefonda bı dunya laf etmısler yanıma gelmekle degerını dusuruyoırmus agırdan satması lazımmıs kendını biz oturcagımız evın tadılat ve esya secımıyle ugrasıyoruz adamlar neyın kafasını yasıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni de çok üzerdi. Nişanlımın üzülmesi daha da üzerdi. Haklısın ama anlayışlı olmalısın.

0|0
    0|0
  • fırçalayanların anasını ağlatırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...